1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Małgorzata Ohme życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym dziennikarzem?

Życiorys i biografia Małgorzaty Ohme

Małgorzata Ohme jest polską psycholog, dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną. Urodziła się 16 maja 1979 roku.

Wykształcenie

Jest absolwentką psychologii społecznej SWPS w Warszawie, gdzie ukończyła studia doktoranckie.

Psycholog

Po ukończeniu studiów została wykładowczynią na SWPS w Warszawie. Jest psychoterapeutką Akademickiego Centrum Psychoterapii SWPS, gdzie pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą. Angażuje się również w pomoc hospicjom.

Kariera w mediach

Swoją karierę w mediach zaczęła od pojawienia się w roli ekspertki w programie Miasto Kobiet w TVN Style. Wykorzystała swoją szansę i została zauważona przez producentów telewizyjnych. Zaczęła być zapraszana do różnych programów śniadaniowych w roli specjalistki od spraw rodzinnych i kwestii związanych z wychowywaniem dzieci. W 2015 roku była jurorką w programie rozrywkowym dla dzieci Aplauz, aplauz!. Następnie w TVP2 prowadziła program Życie od kuchni, a w telewizji TLC program Okiem Ohme. Oprócz telewizji, swoją karierę rozwijała też w prasie. Była redaktorką naczelną magazynu dla rodziców Gaga oraz serwisu Mamadu.pl. W 2017 została redaktor naczelną serwisu kobieta.onet.pl. Obecnie bardzo prężnie rozwija swój portal kobiecy ohme.pl.

W 2018 roku prowadziła wieczorne odcinki reality show Big Brother - Big Brother Nocą wraz z Filipem Chajzerem. Wkrótce ten sam duet otrzymał propozycję prowadzenia śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN. Ohme została wybrana jako zastępczyni Magdy Mołek, która prowadziła show od 15 lat.

Życie prywatne

W 2015 roku Ohme rozwiodła się z profesorem psychologii Rafałem Ohme. Para ma wspólnie dwoje nastoletnich dzieci: Jerzego i Klarę. Po rozwodzie spotykała się z reżyserem Jackiem Borcuchem, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Prezenterka była też widywana z dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem, jednak relacja ta oficjalnie nie przekształciła się w związek. W 2021 roku Ohme przyznała, że w jej życiu jest nowy mężczyzna. Nową miłością Ohme jest Rafał Jakóbiak, który jest biznesmenem z branży stomatologicznej.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 4 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji Creative Commons CC BY license."; autor: Magazyn VIVA!