1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Filip Chajzer życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym dziennikarzem?

Biografia i życiorys Filipa Chajzera

Filip Chajzer jest prezenterem telewizyjnym urodzonym 27 listopada 1984 roku w Warszawie.

Kariera

Filip Chajzer rozpoczął karierę w mediach ponad 10 lat temu. Pracę dziennikarza rozpoczynał jako redaktor „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”.

Karierę przed kamerą rozpoczynał od pracy w serwisie informacyjnym „Stolica” w TVN Warszawa. Obecnie jest reporterem w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”. Od 2014 roku bywał gościnnym prowadzącym program w okresach wakacyjnych, co w 2019 roku zaowocowało tym, że wraz z Małgorzatą Ohme został jednym ze stałych prowadzących śniadaniówkę. Był również prowadzącym programy: „Mali giganci”, „Hipnoza” i „Dom marzeń”. Obecnie prowadzi reality show „Big Brother Nocą”. Wraz z ojcem, Zygmuntem Chajzerem, wzięli udział w programie „Ameryka Express”.

Karierę radiową rozpoczął w 2013 roku, gdy wraz z ojcem prowadził konkurs „Chajzer kontra Chajzer” w Radio Złote Przeboje, później ojciec i syn poprowadzili wspólnie audycję „Piątek u Chajzerów”. Przez dwa lata prowadził też samodzielnie audycję „Piątek, piąteczek, piątunio” na antenie radiowej Czwórki. W 2017 roku wydał napisaną wspólnie z ojcem książkę pt. „Chajzerów dwóch”.

Działalność charytatywna

Filip Chajzer chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Namawia między innymi do wsparcia akcji organizowanych przez UNICEF. Co roku organizuje akcję pomocy dla weteranów Powstania Warszawskiego. Organizuje i propaguje akcje społeczne i charytatywne za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Do wsparcia szczytnych celów często zachęca duże firmy i korporacje.

Życie prywatne

Filip Chajzer rozwiódł się z żoną w listopadzie 2013 roku. Miał z nią syna, Maksymiliana, który w 2015 roku zginął w wypadku samochodowym. Obecnie jest związany z Małgorzatą Walczak, z którą ma syna, Aleksandra urodzonego w 2017 roku.

Na przestrzeni ostatnich lat dziennikarz przeszedł metamorfozę i schudł około 20 kilogramów.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

64 − = 60

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie zostało pobrane z portalu flickr.com. Autorką zdjęcia jest Dorota Ostrowska. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji Creative Commons.