1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Chrissy Teigen życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Chrissy Teigen

Chrissy Teigen jest amerykańską modelką i celebrytką. Urodziła się 30 listopada 1985 roku.

Dzieciństwo i młodość

Matka Chrissy jest Tajką, a ojciec Norwegiem. Przez pracę taty, który był elektrykiem, rodzina często się przeprowadzała. Po wielu latach tułaczki osiedlili się w Kalifornii.

Modeling

Po przeprowadzce do Kalifornii nastoletnia Chrissy, która pracowała w sklepie dla surferów, została wypatrzona przez fotografa, który zaproponował jej sesję zdjęciową. Początkowo pracowała przy mało prestiżowych projektach, między innymi pozowała do kalendarza słynnego magazynu dla panów, „Maxim”. W 2010 roku, gdy wystąpiła w magazynie „Sports Illustrated Swimsuit Issue”. Później jeszcze kilkukrotnie występowała w sesjach dla tej gazety. Teigen brała też udział w sesjach dla innych prestiżowych tytułów, takich jak „Vogue”, „Esquire” czy „Glamour”. Występowała w kampaniach wielkich marek, takich jak Gillette, Olay, Nike, UGG. Współprowadziła wiele programów telewizyjnych, między innymi dla stacji E!, MTV czy VH1. Obecnie jest jedną z twarzy amerykańskiej telewizji Spike TV, w której razem z raperem LL Cool J’em prowadzi program Lip Sync Battle.

Mąż i rodzina

Mimo wcześniejszej udanej kariery w modelingu Chrissy zyskała światową popularność dopiero po poślubieniu znanego muzyka, Johna Legenda. Para poznała się na planie teledysku do piosenki Stereo, w której zagrała Chrissy. Dwa lata później wzięli ślub. Słynna piosenka gwiazdora, All of Me, była dedykowana właśnie jego żonie. Para ma dwójkę dzieci poczętą za pomocą metody in vitro: córkę Lunę i syna Milesa. Od początku swoich starań o dziecko otwarcie i publicznie mówili o swoim problemie niepłodności oraz planach skorzystania z metody in vitro. Chrissy i John są uznawani za jedną z najsympatyczniejszych par show-biznesu. Modelka słynie z ciętego humoru i z bogatego życia towarzyskiego. Znana jest też z dystansu do siebie i szczerego podejścia do fanów.

Instagram

Jak przystało na szanującą się celebrytkę, uwielbia także media społecznościowe i na swoim proflilu na Instagramie dzieli się z fanami momentami z życia prywatnego. Dzięki codziennym relacjom obserwujący mogą na bieżąco śledzić wydarzenia w domu państwa Teigen-Legend. Profil pełen jest radosnych, rodzinnych zdjęć i słodkich fotografii i nagrań córki i syna. Platforma służy jej także do wyrażania swoich poglądów i opinii, reklamowania produktów i pokazywania efektów swojej pracy. Chrissy bardzo często nagrywa też proces tworzenia swoich dań i reakcje osób je kosztująch.

Pasja do gotowania

Celebrytka wydała niedawno swoją pierwszą książkę kucharską Cravings: Recipes For All the Food You Want to Eat , która odniosła olbrzymi sukces na amerykańskim rynku wydawniczym. Kucharka dzieli się w książce wieloma kalorycznymi, często smażonymi potrawami (choć nie brakuje także tych znacznie zdrowszych). Chrissy w swojej książce przyznaje, że traktuje jedzenie jako jeden z najważniejszych elementów życia rodzinnego. Często gotuje wspólnie ze swoim mężem i mamą, a także z dziećmi swoich przyjaciół.

Usunięcie implantów

Ostatnio o gwieździe zrobiło się głośno w mediach za sprawą jej wyznania za pośrednictwem Instagrama o decyzji usunięcia implantów piersi. Teigen zdecydowała się wyciąć silikonowe implanty, które wszczepiła sobie, gdy miała 20 lat i chciała lepiej wyglądać w strojach kąpielowych. Przyznała, że sztuczny biust pomógł jej w rozwoju kariery, jednak z biegiem lat zmieniła podejście do operacji plastycznych i dużo poważniej podchodzi do kwestii zdrowotnych. Modelka wyznała, że duże piersi utrudniają jej codzienne funkcjonowanie i są źródłem wielu problemów. 

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

72 − 66 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0; autor zdjęcia: David Shankbone.