1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Leilani Szajek życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Leilani Szajek jest trenerką rozwoju osobistego i twórczynią kursów o nazwie Manifestacja marzeń. Trenerka wzięła udział w Life Balance Congress, który w 2023 odbył się w Warszawie. Wydarzenie to okazało się przełomowe dla rozwoju jej kariery.

Kim jest Leilani Szajek?

Leilani Szajek - kim jest? Na swojej stronie internetowej określa się jako metafizyk i prekursorka filozofii korzystającej z dobrodziejstw fizyki kwantowej. W organizowanych przez nią szkoleniach i kursach mają brać udział znane osobistości, w tym również ze świata biznesu. Dodatkowo wykłada również prawo złożenia i manifestacji, uczy też medytacji.

Leilani Szajek kursy i szkolenia wykorzystuje, by podkreślać konieczność zdrowego odżywiania się oraz wpływ świadomości na nasze życie. Trenerka podkreśla, że głównym celem jej działalności jest niesienie pomocy.

Leilani Szajek - ojciec i rodzina

Leilani Szajek i jej rodzice tworzyli zamożną rodzinę. Ojciec był wiceprezesem banku oraz przedsiębiorcą. W udzielanych wywiadach Leilani często jest niekonsekwentna. Zdarza jej się twierdzić, że ojciec jest jej najlepszym przyjacielem, by kolejnym razem opowiedzieć, że została zmuszona do pracy w wieku 12 lat.

Biografia Leilani Szajek pełna jest luk. Nie wiadomo, jakie uczelnie skończyła – mimo że pisze o swoich social mediach o kilku równych doktoratach, to nie widnieje na listach absolwentów wspominanych uczelni. Podobną niewiadomą pozostaje odpowiedź na pytanie o rodzinę Leilani Szajek, wiek czy inne fakty z życia.

Manifestacja marzeń

Leilani uczy jak zamanifestować swoje marzenia tak, by stały się rzeczywistością. Swoje teorie opiera na opanowaniu podświadomości i wykorzystaniu metod manifestacji.

Leilani Szajek afirmacje

Trenerka, mimo wielu kontrowersji, doczekała się grupy wyznawców i swoistego kultu. Leilani Szajek opinie od osób, którym miała pomóc, zamieszcza na Instagramie i chętnie komentuje. Zdaniem Leilani Szajek afirmacje i ich manifestacje pomogą w spełnieniu marzeń, osiągnięcia stabilnej sytuacji finansowej (czy nawet bogactwa) oraz zdrowia. Na jej social mediach znajduje się wiele tak zwanych świadectw osób, które miały zamanifestować sobie cofnięcie się raka, poprawę wyników badań, ozdrowienie zwierząt czy nawet wygraną pieniędzy.

Leilani Szajek - kontrowersje

Trenerka wzięła udział w budzącym sporo kontrowersji Life Balance Congress. Obok niej gwiazdami wydarzenia były chociażby Joanna Przetakiewicz czy Beata Pawlikowska.

Dziewczyna często zmienia swoje dane, wcześniej występowała jako Leilani Schearpoff.

Część z wypowiedzi Leilani w zawrotnym tempie obiegła internet i stała się viralem, zwłaszcza ten o wyeliminowaniu konceptu śmierci. Zgodnie z jej teorią wystarczy uwierzyć, że śmierci nie ma, by móc żyć wiecznie. Dziewczyna podaje przykład swojego znajomego, który przeżył wypadek w Lamborghini, ponieważ był w stanie dokonać tak zwanego skoku kwantowego. Trenerka podkreśla, że zrozumienie i przyjęcie jej nauki może ułatwić nam nie tylko osiągnięcie nieśmiertelności, ale też inne cele.

W swojej ofercie ma również Kurs Manifestowania Miliardów, który kosztuje niemal 1200 zł i ma na celu pomóc jego uczestnikom w usunięciu podświadomej blokady i staniu się bogaczem.

Szybko w internecie pojawiły się strony, które ostrzegają przed działalnością trenerki. Przykładem może być Leilani Szajek forum Wanda, czy Leilani Szajek – cała prawda. Przez swoich przeciwników bywa nazywana boginią manipulacji.

Trenerka w czasach pandemii oferowała ludziom wysłanie wiązki energii, które miały pomóc w polepszeniu zdrowia czy finansów. Cennik takich działań zaczynał się od 700 E.

Leilani Szajek Instagram wykorzystuje do promocji swoich kursów i metod osiągania szczęścia.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

37 + = 39

Komentarze

  1. Wskrzeszanie. Dwa razy wskrzeszała ojca, ale za trzecim razem już tego nie zrobiła bo musiała dokończyć nagrywać kurs

Podobne biografie i życiorysy

Źródła