737 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Lara Gessler życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

 1. Życiorys i biografia Lary Gessler

  Lara Gessler jest polską celebrytką, restauratorką i cukierniczką. Urodziła się w 1989 roku.

 2. Rodzina

  Lara Gessler jest córką znanej restauratorki, Magdy Gessler i Piotra Gesslera.

 3. Wykształcenie

  Lara studiowała socjologię na Collegium Civitas w Warszawie.

 4. Gastronomia

  Wychowana w rodzinie, w której jedzenie i gotowanie zawsze grały pierwsze skrzypce, poszła w ślady swojej znanej mamy i postanowiła zająć się gastronomią. Skończyła szkołę cukierniczą w Londynie, tam też pracowała jako cukiernik w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Mieszkała też w Stanach Zjednoczonych, gdzie w Nowym Jorku uczyła się sztuki dekorowania tortów. Po powrocie do Polski została współwłaścicielką rodzinnej restauracji U Fukiera i cukierni Słodki Słony w Warszawie. Wydała książkę zatytułowaną Słodki zielnik Lary. Na co dzień układa i konsultuje menu dla innych restauracji, a w przyszłości chciałaby otworzyć własną restaurację i hotel.

 5. Kariera medialna

  O Larze Gessler zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy jej mama zaczęła publikować zdjęcia z córką na swoich kontach społecznościowych. Lara dobrze wykorzystuje popularność i kieruje karierę tak, aby budować swoją własną markę, niezależnie od słynnego w Polsce nazwiska. Gessler chętnie pojawia się na imprezach branżowych i pozuje na ściankach. Jest również osobowością telewizyjną. W 2018 roku wzięła udział w programie Ameryka Express, w którym partnerował jej stylista i projektant mody Piotr Sałata. Celebrytka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia zarówno ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego.

 6. Życie prywatne

  W 2017 roku restauratorka wzięła ślub z Pawłem Ruczem. Małżeństwo przetrwało jednak niecałe dwa lata, bowiem już w 2019 roku para rozwiodła się. Obecnie Lara spotyka się z prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Para na wiosnę 2020 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

6 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła