1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sylwia Przybysz życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Sylwia Przybysz-Dąbrowska przyszła na świat 28 sierpnia 1998 r. w Ciechanowie. Jest polską influencerką, piosenkarką i youtuberką.

Sylwia Przybysz – życiorys

Była uczennicą Szkoły Wizażu i Charakteryzacji Make up Star. W 2015r ., została laureatką konkursu dla młodych talentów muzycznych YouTube Young Stars 2015. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się jednak już kilka lat wcześnie, bo w 2012 r. Wtedy to założyła kanał na YouTubie i zamieściła tam pierwszy cover w swoim wykonaniu. Systematycznie publikowała własne wykonania światowych hitów, zdobywając coraz większą liczbę obserwatorów. W 2016 r. została zauważona przez wytwórnię My Music, z którą była związana do 2019 r.

Działalność na YouTubie była dla niej trampoliną do świata sławy i celebrytów.

Do współpracy przy swoim pierwszym wideoklipie do singla Plan zaprosiła na gościnny występ Meza. Singiel miał premierę 24 kwietnia 2015 r. Już w październiku ukazał się jej pierwszy z pięciu albumów.

Ile lat ma Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz wiek swój bez skrępowania ujawnia fanom. Urodziła się w 1998 r. Ma czwórkę rodzeństwa, trzy siostry – Olgę, Annę i Patrycję oraz brata Oskara. Jej siostra Olga jest znana z występu w programie The Voice of Poland.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Więź pomiędzy youtuberami zacieśniła się, kiedy w 2014 r. pracowali nad interpretacją piosenki Miłość rośnie wokół nas.

Decyzją o ślubie podzielil się z fanami w czasie występu w programie Dzień Dobry TVN. Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz ślub wzięli 25 czerwca 2022 r. w Mszanie Dolnej, a dokładniej w Łostówce.

Social media, w tym Instagram Sylwii Przybysz i jej partnera były na bieżąco aktualizowane i uzupełniane o weselne treści. Para zamieszczała tam m.in. relacje i zdjęcia ze ślubu i przyjęcia weselnego.

Sylwia Przybysz – dzieci

Influencerzy są rodzicami dwóch córek, starsza Pola przyszła na świat w 2020 r., a młodsza Nela rok później.

Obecnie Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka. Wiadomo już, że będzie to dziewczyna.

Sylwia Przybysz, jej ciąża i przede wszystkim młody wiek jest szeroko komentowany zarówno przez fanów jak i krytyków influencerki. Sylwia Przybysz dzieci urodziła, mając odpowiednio 22 i 23 lata. Piosenkarka i jej partner nie zgadzają się z opinią części fanów i tworzą szczęśliwą rodzinę.

Sylwia Przybysz Instagram

Konto piosenkarki na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony osób. Obszerne relacje poświęca dzieciom, małej Poli i Neli. Dba jednak przede wszystkim o ciekawe i różnorodne treści. Zdecydowanie nie pozwala swoim fanom na nudę.

Influencerka dzieli się z fanami nie tylko swoim życiem prywatnym, ale często też odpowiada na ciekawskie pytania, w tym te dotyczące jej wyglądu. Przykładowo Sylwia Przybysz zapytana ile ma wzrostu, udzieliła odpowiedzi. Celebrytka mierzy 169 cm. Obecnie na swoim koncie na Instagramie raz na YouTubie publikuje głównie materiały lifestylowe oraz fakty ze swojej codzienności.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 87 = 94

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła