1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Jola Rutowicz życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Joli Rutowicz

Jola Rutowicz jest polską celebrytką. Urodziła się 10 sierpnia 1984 w Piotrkowie Trybunalskim.

Kariera

Kariera medialna Rutowicz rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizorów, uczestnicząc w czwartej polskiej edycji popularnego reality-show Big Brother. Jola bardzo szybko stała się najbardziej kontrowersyjną i najpopularniejszą mieszkanką domu Wielkiego Brata. Znakiem rozpoznawczym dziewczyny była infantylność, zamiłowanie do koloru różowego oraz do lateksu. Ostatecznie wygrała całe show i zyskała miano celebrytki w polskim show-biznesie. Po zakończeniu programu została bohaterką reality show J&J – czyli Jola i Jarek, w którym występowała z Jarosławem Jakimowiczem. Gwiazdka świetnie wykorzystała swoje pięć minut sławy. W mediach głośno było o jej wyzywających strojach, nieznajomości elementarnej wiedzy i głupich wypowiedzi. W 2008 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie. Rok później wróciła do domu Wielkiego Brata, tym razem dołączając do grona uczestników programu Big Brother VIP.

W 2012 nakładem Rutowicz wydała książkę Inna, która zawierała wątki autobiograficzne. W publikacji Jola wyznała, między innymi, że jej kontrowersyjna postać była wykreowana na potrzeby Big Brothera. Po premierze książki gwiazdka wycofała się z mediów i wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. W Miami postanowiła nieco zmienić wizerunek, a także przyjęła amerykańskie imię - Jollie. Za granicą pracuje jako modelka, ale nie zapomniała o swoim rodzimym świecie show biznesu. Jej operację nosa filmowały kamery stacji Telewizja Warszawa, a relację z tego wydarzenia można było oglądać w jednym z odcinków programu Zmiana wizerunku.

Życie prywatne

Po zakończeniu emisji Big Brothera Rutowicz starała się podtrzymywać zainteresowanie swoją osobą za pomocą medialnych romansów i miłosnych skandali. Była, między innymi, w związku z Jarosławem Jakimowiczem i fryzjerem, Sławkiem Oborskim. Obecnie jej partnerem jest amerykański biznesman, który zapewnia celebrytce luksusowe życie i rozrywki. Kobieta regularnie podróżuje, a większość wolnego czasu spędza na kąpielach w oceanie, rejsach na prywatnych jachtach i pozowaniu przy luksusowych samochodach.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła