1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Magdalena Stępień życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Magdalena Stępień to polska modelka, znana uczestniczka 5. edycji programu Top Model.

Magdalena Stępień – życiorys

Przyszła na świat 14 maja 1991 r. Urodziła się w Oleśnicy. Większą część życia spędziła poza granicami Polski. Mieszkała i pracowała w Londynie.

Dorastała wychowywana przez matkę. To, jak twierdzi, uczyniło z niej silną i niezależną kobietę. Nieobecny w jej życiu ojciec pochodził z Rosji.

Magdalena Stępień - wykształcenie i kariera zawodowa

Rozpoznawalność przyniósł jej udział w Top Model. W 5. edycji, emitowanego na TVN show Stępień odpadła tuż przed finałem. Na fali udziału w programie zbudowała swoją rozpoznawalność w social mediach.

Po zakończeniu telewizyjnego show dziewczyna pozostała czynna zawodowo. Brała udział w sesjach i kampaniach modowych.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Para poznała się w 2020 r. Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak szybko stali się jednym z najpopularniejszych związków w polskim show biznesie. Równie głośne, co ich relacja, było samo rozstanie. Piłkarz Wisły Płock zdecydował się zerwać z partnerką, gdy ta była w 8. miesiącu ciąży.

Przed rozstaniem Rzeźniczak zabrał jeszcze partnerkę, która uwielbia podróże, na luksusowe wakacje. Cały wyjazd szczęśliwi zakochani relacjonowali w swoich social mediach.

Ich synek, Oliwierek, przyszedł na świat 16 lipca 2021 r. Szybko wykryto u niego rzadki guz wątroby o wielkości 12 cm długości. Lekarze uznali nowotwór za nieuleczalny.

Magdalena Stępień - zbiórka dla chorego dziecka

Kobieta zdecydowała się podjąć walkę o życie syna. Aby zebrać środki na leczenie, Magdalena Stępień założyła zbiórkę pieniędzy. Wymaganą kwotę zabrała w zaledwie 7 godzin od jej startu.

Wpłacane przez internautów środki matka przeznaczyła na wyjazd do Izraela. Tam szukała ratunku dla dziecka. Szybko okazało się jednak, że internetowa zrzutka jest kroplą w morzu potrzeb i nie pokryje całych kosztów leczenia syna.

Mimo starań izraelskich lekarzy chłopiec przegrał walkę z nowotworem.

Całą dramatyczną sytuację Magdalena Stępień relacjonowała na Instastory. O śmierci dziecka również poinformowała za pośrednictwem social mediów, zamieszczając na Instagramie czarno-białą fotografię synka. Chłopiec żył nieco ponad rok.

Kontrowersje wobec pary w kontekście zdrowia dziecka

Magda Stępień utrzymywała, że Jakub Rzeźniczak odmawiał finansowania zagranicznego leczenia dziecka, dlatego też musiała założyć publiczną zbiórkę. Z kolei piłkarz twierdził, że była partnerka nie konsultowała z nim tej decyzji i zdecydowanie odciął się od Magdaleny Stępień i jej zbiórki.

Niedługo po śmierci dziecka internauci zaczęli żądać od Stępień rozliczenia zbiórki i przedstawienia dowodów, że pieniądze zostały wydane zgodnie z deklaracją. W odpowiedzi modelka zamieściła Instastory ze zdjęciami faktur i ich opisami.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

68 − 59 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła