1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Dominika Tajner życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Dominiki Tajner

Dominika Tajner jest polską celebrytką, czwartą żoną Michała Wiśniewskiego i córką trenera, Apoloniusza Tajnera. Urodziła się 7 marca 1979 roku w Wiśle.

Wykształcenie

Dominika jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie studiowała na kierunkach: Turystka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna.

Znany ojciec

Dominika jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera kadry skoczków narciarskich, w tym między innymi Adama Małysza w latach jego największych sukcesów.

Znany mąż

Dominika Tajner zaistniała w polskim show-biznesie przede wszystkim jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego, charyzmatycznego wokalisty zespołu Ich Troje. Para poznała się w 2009 roku w hotelu w Wiśle, w którym Dominika pracowała jako menedżerka. Muzyk miał już wtedy za sobą trzy nieudane małżeństwa i czwórkę dzieci. Celebrytka również była rozwódką – w 2010 roku rozwiodła się z Juliuszem Idzikiem, z którym ma syna Maksymiliana.

Dominika i Michał wzięli ślub po trzech latach znajomości. Ceremonia odbyła się 30 czerwca 2012 roku. Dominika została menedżerką swojego męża. Chętnie razem pojawiali się na imprezach branżowych i wspólnie pozowali na ściankach.

W 2019 roku, po siedmiu latach małżeństwa, para rozwiodła się. Podobno była to decyzja Michała, który złożył pozew o rozwód, o czym Dominika miała dowiedzieć się z mediów społecznościowych. Po podjęciu decyzji o rozstaniu celebrytka postanowiła spektakularnie pożegnać się również z symbolem miłości, którym był tatuaż z imieniem Michał na przedramieniu. Gwiazda poddała się zabiegowi usunięcia tatuażu, co udokumentowała na Instagramie.

Występy telewizyjne

Dominika na swoim koncie ma udział w kilku popularnych programach telewizyjnych: wzięła udział w pierwszej edycji programu Agent -Gwiazdy, a także wraz z aktualnym wtedy mężem w 2018 roku wystąpiła w programie The Story of My Life. Historia naszego życia. Największą popularność zyskała jednak dzięki udziałowi w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami.

W cieniu skandalu

W 2019 roku celebrytce zostały postawione zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych. Sprawa ma związek ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin. W związku z oskarżeniami Dominice grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanej zastosowano środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w wysokości miliona złotych. Kobieta nie przyznała się jednak do zarzucanych czynów i odmówiła składania wyjaśnień.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 4 = 4

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem jest Serecki.