1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Anna Renusz życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Anny Renusz

Anna Renusz jest polką celebrytką i stylistką fryzur. Pochodzi z Trójmiasta.

Popularność

Karierę w show biznesie rozpoczęła w 2020 roku, zostając nową uczestniczką reality show Królowe życia. Program pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją pławiąc się w luksusach. Kamery rejestrują codzienne życie barwnych i przebojowych bohaterów, którzy u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Charyzmatyczna stylistka fryzur dołączyła do obsady w 9. sezonie wraz z pięcioma nowymi uczestnikami - Leonem van Nispenem oraz jego mężem Damianem, Patrycją Banaś, Justyną Anną Wojciukiewicz oraz Sylwią Peretti. Telewidzowie bardzo szybko polubili Anię i jej partnera Mateusza. Dzięki programowi mogą obserwować, jak wygląda ich prawdziwe życie oraz przekonać się, jakie problemy pojawiają się na ich drodze. Sama bohaterka show przyznaje, że wszystko osiągnęła dzięki ciężkiej pracy. Celebrytka ma bowiem za sobą trudną przeszłość. W wieku 16 lat wraz z siostrą straciły rodziców i musiały zacząć radzić sobie samodzielnie. Obecnie jest właścicielką salonu fryzjerskiego Ondie Hair, który znajduje się w Gdyni.

Wizerunek

Znakami rozpoznawczymi Anny są tatuaże, duży biust, pełne wargi i mocny makijaż. Widać, że kobieta nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej i chętnie z operacji plastycznych. Niedawno do sieci trafiły jej zdjęcia sprzed lat, na których ciężko ją rozpoznać. Widać, że przez ten czas przeszła ogromną metamorfozę.

Życie prywatne

Anna była żoną piłkarza klubu Arka Gdynia, Michała Renusza. Para wzięła ślub w 2015 roku, jednak małżeństwo zakończyło się rozwodem. Obecnie jest w związku z Mateuszem, z którym wspólnie występują w Królowych życia. Bohaterka programu posiada konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego, a liczba obserwujących ją fanów ciągle rośnie.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 3 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła