1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Allan Krupa życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, znanej polskiej wokalistki. Jedynak i oczko w głowie matki. Chłopak zyskał na popularności, gdy zaczął publicznie mówić o chęci wstąpienia do zawodowego wojska, a w przyszłości chciałby zostać snajperem. Obecnie zaangażowany w branżę muzyczną.

Kim jest Allan Krupa?

Przyszedł na świat 27 marca 2004 r. w Łomży. Od urodzenia jest obserwowany przez media, głównie plotkarskie. Stąd też do wiadomości publicznej szybko przeciekają, chociażby takie informacje, jak ta, że nastolatek zaczął palić papiery, nieprzychylna reakcja jego matki i szczegóły dotyczące kary, jaką był udział w szkoleniu o szkodliwych skutkach palenia. Allan Krupa wiek nastoletni w pełni wykorzystuje. Dał się, chociażby poznać jako DJ. W 2019 r. ukończył pierwszą klasę szkoły wojskowej.

Allan Krupa - syn Edyty Górniak

Edyta Górniak często dzieli się z mediami i swoimi fanami życiem prywatnym, w tym faktami dotyczącymi jej syna. Przykładowo Krzysztofowi Ibiszowi w programie Demakijaż opowiedziała o zapaleniu wyrostka robaczkowego, z którym walczył Allan.

Matka wraz z synem wystąpili wspólnie w programie My Way, emitowanym przez stację TVN. Za udział w show nastolatek dostał solidne wynagrodzenie. Edyta Górniak wynegocjowała dla niego kontrakt opiewający na ok. 100 tys. zł. U boku matki wystąpił również na jednym z Sylwestrów marzeń.

Ich relację, która jest bardzo bliska, można śledzić również w social mediach, gdzie często zamieszczają wspólne zdjęcia.

Mimo nastoletniego wieku jest już wyższy od swojej matki - Allan Krupa wzrost: 177 cm.

Chłopak gościnnie pojawiał się również na YouTubie na kanale Beksy. Allan Krupa i Ola Nowak, jedna z prowadzących kanał, po zamieszczeniu w sieci wspólnego zdjęcia od razu zostali okrzyknięci parą. Szybko okazało się jednak, że ich znajomość ogranicza się jedynie do działania na YouTubie.

Allan Krupa - ojciec

Allan Krupa, dziecko Edyty Górniak i Dariusza Krupy, od czasu rozwodu rodziców nie chce mieć kontaktu z ojcem. Dariusz Krupa został skazany prawomocnym wyrokiem na 6 lat więzienia. Powodem było śmiertelne potrącenie kobiety w lipcu 2014 r. W czasie wypadku mężczyzna był pod wpływem narkotyków.  

Edyta Górniak poślubiła Dariusza 11 listopada 2005 r., już w 2009 r. gwiazda zdecydowała się na separację. Ostatecznie małżeństwo rozpadało się 24 lutego 2010 r. Rozwód nie zakończył jednak sporu pomiędzy parą, do podziału mieli jeszcze majątek.

Enso piosenki

Allan Krupa piosenki ma we krwi. Podobnie jak jego matka, fascynuje się muzyką. Dlatego też na tę chwilę postanowił porzucić pasję do żołnierstwa i skoncentrować się na branży muzycznej.

Jego pierwszego utworu można posłuchać na YouTubie. Flow miał premierę w 2016 r. Z kolei drugi utwór to Thinkin Bout' Summer.

Z okazji 18. urodzin wypuścił piosenkę pt. Lambada. Enso, czyli właściwie Allan Krupa teledysk do piosenki sfinansował ze środków otrzymanych od matki. Pod pseudonimem Enso zaśpiewał jeszcze kawałki Wow czy Dżentelmen. Chętnie pracuje w duecie Enso&Nerwus.

Enso piosenki i często pojawiające się w nich wulgaryzmy tłumaczy fikcją literacką. Sam twierdzi, że został wychowany na dżentelmena i w prawdziwym życiu nigdy nie zwróciłby się takim językiem do bliskich.

Czy Allan Krupa ma dziewczynę?

Nastolatek często i chętnie pozuje do zdjęć z różnymi kobietami. Przykładowo Allan Krupa i dziewczyna, Patrycja Jurgielowiec, zamieścili wspólne zdjęcie w social mediach. Trudno ocenić, czy są oni parą. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak.

W 2023 r. w mediach ponownie zawrzało. Zaczęto spekulować na temat nowego związku syna Edyty Górniak. Tym razem w układzie: Allan Krupa i Blanka Stajkow, reprezentantka Polski na Eurowizji (z piosenką Solo).

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 43 = 51

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła