1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Agnieszka Kaczorowska życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska, obecnie Kaczorowska-Pela, jest polską celebrytką, tancerką i aktorką. Urodziła się 16 lipca 1992 roku.

Kariera taneczna

Taniec od dziecka był jej wielką pasją. Treningi tańca towarzyskiego rozpoczęła w wieku 6 lat. W 2009 roku zdobyła tytuł młodzieżowych Mistrzów Polski w stylu latynoamerykańskim. Już rok później wspólnie ze swoim partnerem zdobyła tytuły: Mistrzów Polski w kategorii młodzieżowej i młodzieżowych Mistrzów Świata w stylu latynoamerykańskim, a także zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy. Agnieszka stworzyła projekt Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, którego ideą jest propagowanie tańca wśród dzieci i młodzieży. Tancerka jeździ po całej Polsce, dzieli się własnymi doświadczeniami i opowiada młodym ludziom o swojej pasji.

Agnieszka zdobyła najwyższą klasę w tańcu standardowym i towarzyskim („S”).

Taniec z gwiazdami

W latach 2014–2018 była trenerką tańca w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej zadaniem była nauka tańca swojego sławnego partnera i towarzyszenie mu co tydzień podczas występów na żywo. Jej partnerami w programie byli: Rafał Maślak, aktor Krzysztof Wieszczek, z którym wygrała program, siatkarz Łukasz Kadziewicz, natomiast w piątej odsłonie programu jej tanecznym partnerem został aktor Nikodem Rozbicki.

Kariera aktorska

Od 1999 roku gra Bożenkę w serialu Klan. Zagrała również w kilku odcinkach serialu Na dobre i na złe. W 2016 roku zadebiutowała na deskach teatru rolą Anny w spektaklu Kochanie na kredyt w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Życie prywatne

Życie prywatne Agnieszki jest bardzo wdzięcznym tematem dla mediów. Podczas pracy na planie programu Taniec z gwiazdami media przy okazji każdej kolejnej edycji łączyły ją z jej partnerami tanecznymi. Celebrytka jednak konsekwentnie zaprzeczała plotkom i niechętnie dzieliła się faktami ze swojego życia towarzyskiego. W 2017 roku poznała tancerza Macieja Pelę, którego poślubiła we wrześniu 2018 roku. Para ma wspólnie córeczkę, Emilię.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

66 − = 65

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem jest Fryta 73.