1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Rafał Maślak życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Rafała Maślaka

Rafał Maślak to polski model i celebryta. Urodził się 3 lutego 1989 roku w Międzyrzeczu. Mister Polski z 2014 roku.

Wykształcenie

Rafał Maślak jest z wykształcenia technikiem ekonomistą. Zanim stał się osobą publiczną pracował w fabryce produkcyjnej i należał do Ochotniczej Straży Pożarnej.

Kariera

Przełomowym momentem w życiu Maślaka było wygranie wyborów Mistera Polski w 2014 roku, które dało mu szansę na reprezentowanie Polski na konkursie Mister International w Seulu. Po tym wydarzeniu Rafał stał się rozpoznawalny i zaczął dostawać oferty współpracy od znanych marek i firm. Najprzystojniejszy Polak zaczął pojawiać się na ściankach największych wydarzeń branży modowej, często pojawia się w telewizji, gdzie zapraszany jest najczęściej w roli eksperta od spraw związanych z modą i zdrowym trybem życia, ponieważ jest fanem fitnessu i aktywności fizycznej.

Maślak prowadzi bloga lifestyle'owego, na którym porusza wiele tematów, jednak głównie skupia się na modzie. Bierze udział w kampaniach reklamowych, chodzi po wybiegach i prowadzi rozmaite eventy i imprezy.

Był uczestnikiem kilku programów telewizyjnych, między innymi Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Agent Gwiazdy, a także Dance Dance Dance. Maślak prowadził również swój własny talk-show Randka z Maślakiem i był jurorem w programie #Supermodelka Plus Size.

Celebryta pokazał też talent aktorski – zagrał w kilku polskich serialach takich jak Na sygnale, Druga szansa czy Na dobre i na złe oraz w teledysku piosenki zespołu Soleo Zaczepka.

Maślak aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się zdjęciami, uwieczniającymi ważne momenty jego życia, swoimi sesjami zdjęciowymi i stylizacjami.

Życie prywatne

Rafał Maślak od 2018 roku jest mężem Kamili Nicpoń, z którą ma syna Maksymiliana. Model ma dwóch braci, a młodszy z nich ma zamiar powtórzyć sukces Rafała i wystartować w wyborach na Mistera Polski i zacząć karierę w modelingu.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

78 − = 69

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikimedia.org. Autorem zdjęcia jest Fryta 73. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji CC 2.0.