1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Wersow życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Wersow

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, jest polską blogerką i youtuberką. Urodziła się 31 sierpnia 1996 roku.

Wykształcenie

Rozpoczęła studia prawnicze w Krakowie, które w pewnym momencie przerwała.

Popularność

Swoją karierę w social mediach rozpoczęła w 2013 roku, w momencie założenia kanału w serwisie YouTube. Swoje Pierwsze wideo ukazało się na nim jednak dużo później. Prawdziwy rozgłos dziewczyna zyskała dzięki dołączeniu do projektu EKIPA stworzonego przez znanego youtubera, Friza. W 2018 roku Wersow stała się pełnoprawną członkinią grupy, która z dnia na dzień zyskiwała ogromną popularność wśród internautów. Projekt otrzymał własny kanał na YouTubie, gdzie grupa mogła publikować swoje materiały. Największą popularność i zainteresowanie mediów i fanów przyniosła Ekipie przeprowadzka do wartej 5 milionów willi pod Krakowem, nazwanej Domem Ekipy. Członkowie wzajemnie stawiali sobie wyzwania, dzięki czemu zyskiwali coraz większe zasięgi na YouTubie. W sierpniu 2019 roku powstał też sklep internetowy o nazwie Ekipatonosi, w którym można zakupić gadżety związane z EKIPĄ. W grudniu tego samego roku Sowa ogłosiła, że otwiera własny sklep WERSOW STORE. Influencerka stworzyła też linię kosmetyków. Obecnie dziewczyna jest uznawana za najbardziej wpływową youtuberkę i instagramerkę w Polsce. Dziś jej kanał na YouTubie jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju. Publikowane przez nią filmiki dotyczą mody i makijażu. Na jej kanale można też znaleźć różnego rodzaju wyzwania, które podejmuje, relacje z wydarzeń oraz testy produktów. Jej działalność w social mediach została wyróżniona prestiżową nagrodą „Lider wśród polskich influencerów” na gali Polish Businesswomen Awards - plebiscytu organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & Life”. Wersow może pochwalić się jednymi z największych zasięgów wśród polskich celebrytek. Dziewczynę obserwuje na Instagramie już ponad 2,6 miliona internautów.

Metamorfoza

Od początku swojej kariery w social mediach Weronika przeszła dużą metamorfozę. Dziś ciężko rozpoznać w niej dziewczynę sprzed kilku lat. Youtuberka zdecydowała się na powiększenie ust, aplikację wypełniaczy i operację powiększenia piersi. Zmieniła też kolor włosów i zaczęła pojawiać się w mocnym makijażu.

Życie prywatne

Dużym zainteresowaniem cieszy się życie uczuciowe youtuberki. Od 2018 roku jest w związku z Karolem Frizem Wiśniewskim. Dziewczyna chętnie dzieli się historiami o kryzysach i krótkich rozstaniach ze swoim chłopakiem. W 2020 roku para poinformowała fanów o przerwie w związku spowodowanej wyjazdem Ekipy do Stanów Zjednoczonych. Youtuberzy wrócili jednak do siebie i po raz kolejny zdecydowali się na wspólne mieszkanie. Wersow słynie z kreatywnych pomysłów - w jednym z opublikowanych przez nią filmików można zobaczyć, jak okleiła swoje luksusowe auto zdjęciami Friza i ich pieska, Chmurki. Weronika i Karol są jedną z ulubionych par na polskim YouTubie i często dzielą się swoim uczuciem z fanami w publikowanych filmikach i postach na Instagramie.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 18 = 22

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła