737 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Trybson życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

 1. Życiorys i biografia Trybsona

  Trybson, a właściwie Paweł Trybała, jest polskim celebrytą i zawodnikiem MMA. Urodził się 28 stycznia 1991 roku w Toruniu.

 2. Warsaw Shore

  Trybson stał się sławny dzięki udziałowi w reality show Warsaw Shore. Program jest polskim odpowiednikiem amerykańskiej wersji Ekipa z New Jersey. „Ekipa z Warszawy” składała się z czterech dziewczyn i czterech chłopaków. Uczestnikom programu 24 godziny na dobę towarzyszyła kamera, więc widzowie byli świadkami wszystkiego, co działo się w domu Ekipy. Program obfitował w wulgaryzmy, nieprzyzwoite zachowania i imprezy. Podczas programu, oprócz imprez i codziennego życia uczestników, można było obserwować również ich rozterki miłosne, kłótnie i towarzyszące temu wszystkiemu emocje. Trybson pojawił się w pierwszym sezonie, a w drugim, trzecim i czwartym wystąpił już tylko jako gość. Program zrobił z niego jednego najpopularniejszych bohaterów internetu i sprawił, że jego nazwisko stało się rozpoznawalne.

 3. MMA

  Jeszcze podczas udziału w programie Warsaw Shore podkreślał, że sport jest jego prawdziwą pasją. Od 16. roku życia trenował mieszane sztuki walki. Swoją przygodę z MMA rozpoczął w 2016 roku od zwycięstwa z Dawidem Wysockim, a pół roku później wygrał z Pawłem Bolanowskim. Obecnie ma na swoim koncie 8 walk. W 2019 roku wziął udział w gali MMA Free Fight Federation, podczas której znokautował Damiana Kostrzewę, byłego reprezentanta Polski w piłce ręcznej.

 4. Życie prywatne

  Trybson jest mężem Elizy Trybały, którą poznał podczas programu Warsaw Shore. Para wspólnie wychowuje dwie córeczki: Victorię i Kornelię. Na swoim koncie na Instagramie Paweł dzieli się z fanami zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła