1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sylwia Przybysz życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Sylwii Przybysz

Sylwia Przybysz jest polską piosenkarką i youtuberką. Urodziła się 28 sierpnia 1998 roku w Ciechanowie.

Muzyka

Pierwsze muzyczne kroki stawiała już jako 14-latka. Swoja karierę zaczęła od nagrywania coverów piosenek znanych muzyków. Szybko została dostrzeżona przez twórców i producentów muzycznych i niedługo potem ukazał się jej pierwszy profesjonalny singiel zatytułowany Plan, w którym gościnnie zaśpiewał Mezo. W 2015 roku dziewczyna została laureatką konkursu Youtube Young Stars i wydała swoją debiutancką płytę noszącą tytuł promującej ją piosenki. Album błyskawicznie znalazł się na 8. miejscu w tygodniowym rankingu OLiS na najlepiej sprzedające się albumy. Do najbardziej znanych utworów Przybysz należą: To dla Ciebie pragnę żyć, Spełniaj marzenia oraz Związane oczy mam. W 2019 roku piosenkarka poinformowała kończy współpracę ze swoją dotychczasową wytwórnią muzyczną, My Music. Od tego czasu nie wydała żadnego nowego materiału.

Popularność

Przybysz należy do grona najpopularniejszych osobowości w social mediach. Na swoim koncie na Instagramie zgromadziła ponad milion obserwatorów. Wokalistka opublikowała w serwisie już ponad dwa tysiące zdjęć. Ogromne zasięgi, jakie generuje jej profil, zaowocowały intratnymi kontraktami reklamowymi. Dziewczyna przepuszcza też żadnej okazji do promowania się w mediach. Chętnie pojawia się w telewizji, między innymi w programach śniadaniowych. Została nawet zaproszona do udziału w programie Taniec z gwiazdami, jednak zrezygnowała z zaproszenia, tłumacząc się „prywatnymi sprawami”.

Życie prywatne

Piosenkarka od kilku lat związana jest ona z popularnym twórcą - Janem Dąbrowskim, który w serwisie YouTube prowadzi kanał o nazwie JDabrowsky. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Sylwia Przybysz potwierdziła, że spodziewają się z Janem dziecka - córki Poli. W 2020 roku para się zaręczyła, a kilka miesięcy później powitała na świecie swoją drugą córkę, Nelę. Związek celebrytów budzi duże zainteresowanie internautów i portali plotkarskich. Dużo osób krytykowało piosenkarzy, że zdecydowali się na rodzicielstwo w bardzo młodym wieku, zarzucając im „wpadkę”. Ci jednak podkreślają, że to była świadoma decyzja, a do roli rodziców przygotowywali się od dawna. Zakochani chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia osobistego, publikując wiele momentów z niego w sieci. Z ich profili na Intagramie internauci dowiedzieli się, między innymi, jakiej płci będzie druga pociecha celebrytów czy jakim wózkiem będzie wożona.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

55 + = 62

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła