1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Jan Dąbrowski życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Jest polskim youtuberem i osobowością telewizyjną. Zarówno Jan Dąbrowski jak i jego żona Sylwia Przybysz są influencerami. Łącznie śledzi ich w social mediach kilka milionów użytkowników.

Jan Dąbrowski – życiorys

Przyszedł na świat 29 września 1996 r. w Legnicy. Urodził się jako najmłodszy syn w rodzinie Małgorzaty i Jarosława Dąbrowskich. Ma trzech braci: Tomasza, Piotra i Pawła.

Jest znany nie tylko ze swojego kanału na YouTubie. Sam siebie nazywa człowiekiem wielu talentów. Jan Dąbrowski wiek swój wykorzystał w 100%. Już jako nastolatek zaczął pracować nad swoim wizerunkiem w Internecie. O bieżących i planowanych projektach zawsze chętnie informuje fanów.

W 2014 r. youtuber zdecydował się na otwarcie własnej marki odzieżowej, którą nazwał JDabrowsky Wear. Już rok później zaistniał na polskiej scenie muzycznej. Aktualnie można go usłyszeć, chociażby w singlu Terefere i piosence Jeden mały gest DJ-a Remo, czy kawałku Rzucam tuby Doni.

Jan Dąbrowski próbował swoich sił również w radiu. W radiowej Czwórce w latach 2015/2016 tworzył audycję Terefere Radio.

Youtuber zaistniał również na polskiej scenie literackiej. W 2016 r. we współpracy z Wydawnictwem Insignis opublikował książkę Takie tam. Zawarł w niej elementy autobiograficzne, opisał również tajniki pracy youtubera i udzieli swoim fanom wielu bezcennych wskazówek dotyczących kreowania wizerunku.

Sprawdził się również w roli osobowości telewizyjnej, gdzie współprowadził popularny talent show. Jan Dąbrowski dzieci biorące udział w The Voice Kids wspierał aż w dwóch edycjach (II i III).

Fani kina i filmowych animacji mogą kojarzyć Jana Dąbrowskiego, a w zasadzie jego głos z filmów takich jak m.in.: Zwierzogród, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Swój Instagram Jan Dąbrowski prowadzi z dużą regularnością. Udostępnia na nim treści zarówno zawodowe jak i prywatne. Jest obserwowany przez ponad 2 miliony osób.

Kim jest Jan Dąbrowski?

W 2011 r. zdecydował się na założenie kanału na YouTubie. Nazwał go Jdabrowsky. Pomysł na kanał okazał się trafiony i już w 2016 r. przekroczył on 1 milion subskrybentów. Początkowo na udostępnianych video pokazywał, jak tworzy grafiki komputerowe, z czasem zdecydował się na zmianę tematyki i skoncentrował się na grach komputerowych, w tym głównie Minecrafcie. Następnie zaczął zamieszczać na YT nagrania, na których prezentował swoje umiejętności wokalne. To one przyniosły mu największą popularność. Obecnie na jego kanale można znaleźć bardzo różnorodne treści, również lifestylowe.

Jan Dąbrowski - wiek i wykształcenie

Jan Dąbrowski uczył się w I Liceum Ogólnokształcącym w Legnicy. Był uczniem klasy matematyczno-fizycznej. Wcześniej w czasach gimnazjalnych uczęszczał na taekwondo.

Youtuber przyszedł na świat w 1996 r. Znając tę datą łatwo policzyć ile lat ma Jan Dąbrowski.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz

Jan Dąbrowski ślub z Sylwią Przybysz wziął w Mszanie Dolnej, a dokładniej w Łostówce. Para pobrała się 25 czerwca 2022 r. w kościele w górach. Jak na influencerów przystało, uroczystość była relacjonowana w social mediach.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz tworzą jedną z najbardziej popularnych par w polskim internecie.

Jan Dąbrowski dzieci

Para doczekała się dwóch córek, starsza Pola przyszła na świat w 2020 r., a młodsza Nela rok później.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz spodziewają się trzeciego dziecka. Wiadomo już, że będzie to dziewczyna. Para poinformowała o tym internautów w video zamieszczonym w social mediach.

Para jest często krytykowana w internecie za bardzo wczesne założenie rodziny. Jan Dąbrowski dzieci miał już w wieku 24 lat.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

79 + = 84

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła