1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sylwia Bomba życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Sylwii Bomby

Sylwia Bomba jest polską celebrytką i influencerką, urodziła się w 1987 roku.

Wykształcenie i praca

Bomba jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Na co dzień prowadzi własny biznes – agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne Czarne Owce w Warszawie.

Popularność

Sylwia zyskała popularność dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Produkcja okazała się wielkim hitem stacji TTV i aktualnie emituje już dwunasty sezon reality show, a jego bohaterowie stali się celebrytami. Uczestnicy produkcji we własnych domach oglądają programy nadawane w telewizji i głośno je komentują. Jedną z najdłużej występujących uczestniczek jest właśnie Sylwia. W programie występuje w towarzystwie koleżanki, Ewy Mrozowskiej. Dziewczyny są jednymi z najbardziej lubianych postaci, a ich komentarze wywołują śmiech i sympatię widzów. Popularność, jaką wywołał program odbija się także w liczbie obserwujących instagramowy profil Bomby, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 620 tysięcy osób. Kobieta umieszcza tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego i zawodowego, a także zarabia na promowaniu produktów i usług. Często pojawia się również na warszawskich salonach, na przykład na premierach polskich filmów.

Metamorfoza

W ostatnich latach Sylwia bardzo się zmieniła. Udało się jej schudnąć aż 30 kilogramów. Droga do idealnej sylwetki nie była łatwa, bowiem celebrytka dowiedziała się, że choruje na insulinoodporność. Jak sama przyznaje, dzięki odpowiedniemu leczeniu u endokrynologa, diecie i aktywności fizycznej, udało się jej schudnąć. Ta sama recepta sprawdziła się również po porodzie, po którym celebrytka szybko wróciła do formy.

Życie prywatne

Bomba bardzo chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i momentami z życia osobistego. Celebrytka ma starszego od siebie o 14 lat męża, Jacka, a w 2018 roku urodziła córeczkę, Antosię.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

31 + = 35

Komentarze

  1. Dokładniejszej daty nie można ustalić, poza tym nic nie ma na początku życiorysu o dokładnym miejscu urodzenia, zamieszkania, wyksztalcenia .

Podobne biografie i życiorysy

Źródła