1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Red Lipstick Monster życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Red Lipstick Monster

Red Lipstick Monster, a właściwie Ewa Grzelakowska-Kostoglu, jest polską influencerką, celebrytką i wizażystką. Urodziła się 9 czerwca 1986 roku w Elblągu.

Młodość

Jako nastolatka pracowała, roznosząc ulotki. Po ukończeniu liceum zaczęła studia na kierunku filologia angielska, jednak ich nie skończyła. Wróciła do Elbląga, gdzie podjęła pracę jako piercerka. Po kilku latach wyjechała do Wrocławia, gdzie zaczęła studiować kosmetologię i pedagogikę.

Popularność

W 2012 roku Ewa założyła swój kanał w serwisie YouTube jako Red Lipstick Monster, na którym publikowała filmiki i tutoriale związane z makijażem, kosmetykami i pielęgnacją. Bardzo szybko zyskała półtora miliona subskrybentów, niemal tyle samo obserwujących na Instagramie oraz pół miliona fanów na Facebooku. W 2015 roku wydała pierwszą książkę pt. Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu, która sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy, a spotkania autorskie towarzyszące premierze przyciągnęły tłumy. Następna, Tajniki DIY z Red Lipstick Monster, ukazała się rok później. W 2017 roku ukazała się książka pt. Tajniki Paznokci. Wszystkie trzy książki osiągnęły sukces i długo utrzymywały się na liście bestsellerów. Red Lipstick Monster tworzy największy kanał kosmetyczny w Polsce. Dzięki swojej charyzmie i autentyczności Ewa cieszy się popularnością i uznaniem swoich licznych fanek. Wizażystka nie boi się mówić o problemach urodowych, które dotykają kobiety i dziewczyny, jest szczera, pomocna i pogodna, a jej filmy poruszają ciekawą tematykę i są przyjemne w odbiorze. Na swoich kontach społecznościowych zdradza tajniki makijażu, ale także dzieli się bardziej lifestyle'owymi treściami, między innymi, relacjami z podróży, z urządzania mieszkania czy spotkań ze znanymi ludźmi. Ostatnio także coraz większą uwagę na swoich profilach poświęca modzie. Youtuberka zapowiedziała, że w 2020 roku zadebiutuje na rynku jej własna marka kosmetyczna, a w jej ofercie znajdą się przede wszystkim produkty do makijażu. Obecnie Red Lipstick Monster jest jedną z najbardziej cenionych polskich youtuberek z branży kosmetycznej i może się pochwalić współpracami z wieloma znanymi firmami.

Życie prywatne

W 2012 roku wyszła za mąż za Wojtka Kostogolu. Mąż celebrytki na co dzień jest operatorem filmowym i dzięki temu może pomagać żonie w pracy nad rozwojem jej kanału. Chociaż Ewa rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, to czasami można zobaczyć zdjęcia szczęśliwego małżeństwa na Instagramie youtuberki. Wojtek pojawił się też w kilku filmach na kanale Ewy.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

53 + = 59

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:RedLipstickMonster5.jpg. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe. Autorem jest Wojciech Kostoglu.