1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Queen of the Black życiorys

Życiorys i biografia Queen of the Black

Queen of the Black, a właściwie Julia Pelc, jest polską youtuberką i influencerką.

Popularność

Julia zyskała rozgłos w sieci dzięki swojemu kanałowi na YouTube. Treści, jakie zawierał jej profil często określane są mianem kontrowersyjnych. Wśród opublikowanych przez nią filmów można znaleźć takie tytuły, jak: „Mam 14 lat i tatuaż”, „Byłam uzależniona od zioła?!” czy „Ilu mam byłych?”.

Związek z Czuuxem

Głośno o nastolatce zrobiło się także za sprawą jej związku z popularnym youtuberem, Czuuxem. Okazało się bowiem, że ich miłość wcale nie była taka piękna i kolorowa, jak to przedstawiali w internecie.

Dziewczyna po rozstaniu opublikowała filmik, w którym opowiedziała, że tak naprawdę była to relacja bardzo toksyczna. Czuux manipulował Julią i krzywdził ją psychicznie. Chłopak kazał jej zrezygnować z przyjaciół, rodziny, własnego stylu. Gdy nie podobał mu się ubiór lub makijaż Pelc, mówił, że się nią brzydzi i groził, że z nią zerwie. Sam zainteresowany zaprzeczył wszelkim oskarżeniom, twierdząc że Queen szuka uwagi i większego zainteresowania internautów.

Po rozstaniu dziewczyna zanotowała ogromny wzrost subskrypcji. Całe zajście wzbudziło wiele dyskusji i przede wszystkim negatywnych komentarzy. Dodatkowo, gdy Julia znalazła nowego chłopaka i zaczęła publikować ich wspólne zdjęcia, spłynęła na nią prawdziwa fala nienawiści.

Próba samobójcza

Nie mogąc znieść hejtu w sieci pod swoim adresem, dziewczyna przedawkowała leki, co o mało nie doprowadziło ją do śmierci. Na swoim kanale zamieściła filmik, w którym wyjaśniła widzom, dlaczego trafiła do szpitala.

Okazało się, że zachowanie nastolatki zaczęli oceniać nie tylko anonimowi użytkownicy sieci, ale także inni znani youtuberzy. Głównym powodem nienawistnych wiadomości i komentarzy była publikacja Mateusza Spysińskiego, który również nagrywa filmiki na YouTube, w których komentuje zachowania influencerów i celebrytów. Wiele filmów poświęcił właśnie Julii, gdzie otwarcie krytykował jej zachowanie i kanał. Queen of the Black zaapelowała, aby nikt nie nagrywał już o niej tego typu filmów.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

64 − = 58

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła