1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ola Kot życiorys

Życiorys i biografia Oli Kot

Ola Kot jest polską prezenterką telewizyjną i dziennikarką radiową. Urodziła się 3 września 1990 roku w Bielsku-Białej.

Wykształcenie

W swoim rodzinnym mieście studiowała informatykę. Ukończyła studia z tytułem inżyniera.

Kariera i popularność

Swoją karierę rozpoczęła od uczestnictwa w konkursach piękności. W 2009 roku otrzymała tytuł Miss Beskidów. Dzięki temu udało jej się zakwalifikować się do konkursu Miss Polski, gdzie niestety nie odniosła większego sukcesu. W 2010 roku kobieta wzięła również udział w konkursie Miss Globe. Niedługo później zaczęła się jej kariera telewizyjna - została bowiem prezenterką ESKA TV, a stało się to za sprawą wygranego castingu organizowanego przez stację. Na antenie Kot prowadzi wywiady i ankiety uliczne oraz zdaje relacje z różnego typu wydarzeń. Można ją też słuchać w radio Eska. Do 2018 roku była również pogodynką w stacji Nova TV.

W kwietniu 2018 roku Kot została zaproszona do udziału w sesji zdjęciowej na okładkę magazynu „Playboy”. Na fali popularności niedługo potem wzięła udział w telewizyjnym show Taniec z gwiazdami, gdzie wraz ze swoim tanecznym partnerem Tomaszem Barańskim zajęła ostatecznie szóste miejsce. Kariera Oli szybko nabrała tempa, a grono jej fanów ciągle rośnie. Obecnie na Instagramie obserwuje ją już ponad 215 tysięcy użytkowników. Dużą sympatię internautów i widzów zaskarbiła sobie dzięki sytuacji, która miała miejsce w 2017 roku - jeden z fanów zapytał ją bowiem, czy pójdzie z nim na studniówkę. Ola żartobliwie odpowiedziała, że pójdzie, jeśli post ze screenem ich rozmowy zbierze na Instagramie minimum 20 tysięcy polubień. Tak też się stało i dziewczyna rzeczywiście towarzyszyła fanowi na jego studniówce w Zawierciu.

Kot jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich prezenterek.

Życie prywatne

Prezenterka nie lubi publicznie opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jej życiowym partnerem jest DJ stacji Eska Rock, Wiktor Brzozowski. Co jakiś czas Ola publikuje zdjęcia z ukochanym na swoim Instagramie. Kobieta prowadzi bardzo aktywny tryb życia: ćwiczy na siłowni, jeździ na rowerze i chodzi po górach.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 4

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła