1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Natalia Siwiec życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Natalii Siwiec

Natalia Siwiec jest polską celebrytką Urodziła się 1 sierpnia 1983 roku w Wałbrzychu.

Kariera Miss

Swoją karierę rozpoczęła od występów w konkursach piękności. W 2003 roku uzyskała tytuł Miss Dolnego Śląska, dwa lata później wzięła udział w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach, gdzie zdobyła tytuły Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto. W 2006 roku w wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej zdobyła tytuł The Best Body. W tym samym roku wzięła udział w pierwszej sesji do magazynu „CKM”.

Popularność i kariera medialna

Prawdziwą popularność i rozgłos zyskała w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kiedy okrzyknięto ją Miss Euro 2012. Od tego momentu jej nazwisko stało się rozpoznawalne, a ona sama mogła zacząć karierę w mediach. Wtedy też stała się stałą się bywalczynią ścianek, regularnie pojawiała się na pokazach mody i innych branżowych imprezach. Jeszcze w tym samym roku wystąpiła aż na czterech okładkach magazynu „Playboy” (polskiej, węgierskiej, słoweńskiej i ukraińskiej). W 2013 roku wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie wraz ze swoim tanecznym partnerem zajęła 8. miejsce. W 2015 roku postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie i chociaż już wcześniej miała kontakt z kamerami (w 2008 roku wystąpiła gościnnie w serialu Kryminalni) to występ w filmie Wkręceni 2 był jej debiutem na dużym ekranie. Wystąpiła także na deskach teatru, występując w spektaklu O co biega? w Centrum Kultury w Gdyni. Mimo że minęło wiele lat od jej debiutu w show biznesie nazwisko Siwiec nadal jest jednym z najgłośniejszych w celebryckim świecie. Sama zainteresowana robi też wszystko, by nadal znajdowała się w centrum zainteresowania portali plotkarskich. Bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a szczególnie Instagrama, gdzie publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego, podróży, stylizacji, a liczba osób ją obserwujących ciągle rośnie.

Życie prywatne

W początkowych latach swojej kariery była związana z piłkarzem, Damianem Gorawskim. Obecnie jest żoną Mariusza Raduszewskiego, z którym ma córkę, Mię.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 − 5 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem zdjęcia Serecki.