1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Murcix życiorys

Życiorys i biografia Murcix

Murcix, a właściwie Marta Błoch, jest polską youtuberką i osobowością internetową. Urodziła się 11 listopada 1998 roku.

Popularność

Swój kanał na YouTubie założyła pod koniec 2019 roku. Wtedy też zaczęła się jej kariera w social media, która bardzo szybko się rozwinęła. Największą popularność przyniosło Marcie dołączenie do projektu EKIPA stworzonego przez znanego youtubera, Friza. W 2018 roku Murcix stała się pełnoprawną członkinią grupy, która z dnia na dzień zyskiwała ogromną popularność wśród internautów. Projekt otrzymał własny kanał na YouTubie, gdzie grupa mogła publikować swoje materiały. Największą popularność i zainteresowanie mediów i fanów przyniosła Ekipie przeprowadzka do wartej 5 milionów willi pod Krakowem, nazwanej Domem Ekipy. Członkowie wzajemnie stawiali sobie wyzwania, dzięki czemu zyskiwali coraz większe zasięgi na YouTubie. W sierpniu 2019 roku powstał też sklep internetowy o nazwie Ekipatonosi, w którym można zakupić gadżety związane z EKIPĄ.

Dziś Murcix jest jedną z najpopularniejszych youtuberek w sieci. Na Instagramie jej profil obserwuje już 1,74 mln osób. Kanał na YouTubie subskrybuje natomiast już ponad milion internautów. Dziewczyna dodaje tam filmiki najczęściej związane z tematyką beauty lub lifestyle.

Życie prywatne

Do ekipy Marta dołączyła razem ze swoim ówczesnym chłopakiem Mikołajem Magdziarzem, znanym jako Mixer. Jednak w 2020 roku rozstali się, a Mixer odszedł z projektu Friza. Obecnie youtuberka nie ma chłopaka. Murcix dała się poznać jako miłośniczka zwierząt, przez co dodatkowo wzbudza sympatię obserwujących ją fanów.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

71 + = 74

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła