1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Monika Chwajoł życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Moniki Chwajoł

Monika Chwajoł jest polską celebrytką.

Popularność

Monika zaistniała w mediach dzięki udziałowi w programie Królowe Życia emitowanym w stacji TTV. Show pokazuje codzienne życie zamożnych ludzi, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją w luksusach. Kamery towarzyszą bohaterom, a często także im rodzinom, na każdym kroku, rejestrując ich życiowe rozterki i perypetie. Program emitowany jest już od kilku lat i osiąga coraz to nowe rekordy oglądalności. Dzięki tej popularności wiele jego bohaterów zyskało rozgłos, a nawet status celebrytów. Tak też było z Chwajoł, która mimo że w Królowych życia występowała tylko jeden sezon, stała się rozpoznawalna, a jej nazwisko często pojawia się na portalach plotkarskich.

Monika jest współwłaścicielką firmy transportowej. Dzięki występowi w programie szybko zyskała sympatię widzów, rozpoznawalność i szerokie grono fanów, którzy wciąż interesują się celebrytką. Przedsiębiorcza bizneswoman postanowiła wykorzystać swoje 5 minut i aktywnie próbuje podsycać zainteresowanie swoją osobą. Chętnie dzieli się momentami ze swojego życia prywatnego w sieci, publikując nowe wpisy czy stories na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 75 tys. osób. Niektóre z publikowanych przez nią treści wywołują żywe dyskusje wśród internautów. Niedawno na żywo relacjonowała swój pobyt w szpitalu, gdzie znalazła się z powodu obrzęku prawej strony twarzy. Niestety okazało się, że lekarze po wykonaniu serii badań nie byli w stanie postawić diagnozy. Celebrytka poinformowała również, że przeszła kolejny zabieg i czeka na dalsze badania.

Kontrowersje wzbudziła także jej stylizacja na komunię, na którą została zaproszona wraz z mężem. Monika udostępniła na Instagramie serię zdjęć, na których pręży się w efektownej, białej sukience z frędzlami i bardzo dużym dekoltem. Wśród wielu komentarzy przeważały te, które oceniały jej stylizację za niestosowną i nieodpowiednią do tego typu wydarzenia.

Życie prywatne

Chwajoł od 20 lat jest w związku małżeńskim z Jackiem Chwajołem. Mają wspólnie dwie córki: Nicole i Michelle.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 5

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła