1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Marcela Leszczak życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Marceli Leszczak

Marcela Leszczak jest polską modelką i celebrytką. Urodziła się 18 maja 1992 roku w Koninie.

Modeling

Leszczak stała się rozpoznawalna po występie w III edycji programu Top Model , gdzie jako uczestniczka doszła aż do półfinału. Udział w programie zapewnił jej dużą popularność i niedługo potem modelka zaczęła występować na wybiegach oraz stała się twarzą kilku marek i kampanii reklamowych. Dziewczyna wystąpiła w kampanii marki Chaos by Marta Boliglova, a w 2014 roku reklamowała również markę Agnieszki Szulim. Marcelina już wcześniej brała udział w różnego rodzaju konkursach piękności. Ma na swoim koncie kilka ważnych tytułów, takich jak: Miss Konina, druga wicemiss Wielkopolski 2011 czy półfinalistka Miss Polski 2011.

Popularność

Szerszej publiczności dała się poznać w 2013 roku, występując w serialu Miłość na bogato – opowiadającym o przygodach grupy młodych i bogatych osób mieszkających w Warszawie. Dla początkującej celebrytki był to debiut aktorski, który nie został jednak zbyt pozytywnie przyjęty, ale media i internauci głośno komentowały ten występ. Podobno Leszczak, chcąc szkolić aktorski warsztat, zapisała się na indywidualne zajęcia aktorskie. Jak się niedługo okazało, Marcelinie nie udało się przebić ani w świecie modelingu, ani świecie aktorskim, ale stała się rozpoznawalna w polskim show-biznesie. Dziewczyna zaczęła pokazywać się na imprezach branżowych i niestrudzenie pozować na ściankach. Promowanie siebie przeniosła także do Internetu – Leszczak bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym obserwuje ją obecnie już ok. 140 tys. fanów.

Życie prywatne

Modelka w 2016 roku związała się z aktorem, Michałem Koterskim, który oświadczył jej się po trzech tygodniach znajomości. Ich związek został przyjęty przez wszystkich z wielkimi obawami i sceptycyzmem. Niecały rok po tym, jak zostali parą, przyszedł na świat ich synek, Fryderyk. Mimo że oboje są osobami medialnymi, nie chcą, aby ich dziecko dorastało w błysku fleszy i bardzo pilnują jego prywatności. W 2019 roku w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje o domniemanym rozstaniu celebrytów. Para przestała się pokazywać razem na imprezach branżowych, a także publikować wspólne zdjęcia w sieci. Jednak żadne z zainteresowanych tego nie potwierdziło ani nie zaprzeczyło tym doniesieniom. Gdy fani przywykli już do myśli, że para się rozstała, okazało się, iż początkiem marca 2020 roku postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i walczyć o swoją miłość. Zakochani przezwyciężyli kryzys, a swoim szczęściem znowu chętnie dzielą się z fanami w mediach społecznościowych. Portale plotkarskie spekulują już nawet o nadchodzącym ślubie celebrytów.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

87 − = 86

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0; autor zdjęcia: Jacek Proszyk