1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Mała Ania życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Małej Ani

Mała Ania, a właściwie Anna Aleksandrzak, jest polską celebrytką. Pochodzi z województwa śląskiego, urodziła się w Będzinie.

Popularność

Mała Ania stała się sławna dzięki udziałowi w reality show Warsaw Shore. Program jest polskim odpowiednikiem amerykańskiej wersji Ekipa z New Jersey. „Ekipa z Warszawy” składała się z czterech dziewczyn i czterech chłopaków. Uczestnikom programu 24 godziny na dobę towarzyszyła kamera, więc widzowie byli świadkami wszystkiego, co działo się w domu Ekipy. Program obfitował w wulgaryzmy, nieprzyzwoite zachowania i imprezy. Podczas programu, oprócz imprez i codziennego życia uczestników, można było obserwować również ich rozterki miłosne, kłótnie i towarzyszące temu wszystkiemu emocje. Program zrobił z niej jedną z najpopularniejszych bohaterek internetu i sprawił, że jej pseudonim oraz nazwisko stały się rozpoznawalne. Skład Ekipy przez kilka edycji uległ dużym zmianom, ale jedną z niewielu uczestniczek, która nawet przez moment nie rozważała odejścia z programu była Mała Ania. Jej imprezowe życie widzowie mogli oglądać w programie aż przez sześć lat. Dzięki popularności, jaką przyniosło jej reality show, celebrytka miała możliwość rozebrać się w  „CKM-ie”. Obecnie Ania utrzymuje się z promowania rozmaitych produktów od sponsorów, które reklamuje na swoich profilach społecznościowych. Zachwala, między innymi, ubrania, kosmetyki, a nawet dmuchane materace. Interesuje się modą i wraz z inną uczestniczką programu, Magdą Pyznar, założyła lifestylowego bloga, gdzie piszą o modzie, kosmetykach, życiu codziennym i jedzeniu. W 2016 roku spróbowała swoich sił w gastronomii i została uczestniczką kulinarnego programu Hells's Kitchen, jednak po kilku odcinkach, jako pierwsza w historii programu, sama zrezygnowała z udziału.

Metamorfoza

Ania ze wszystkich uczestniczek kontrowersyjnego programu przeszła największą metamorfozę. Otwarcie przyznaje się do zastosowania szerokiej oferty zabiegów medycyny estetycznej i operacji. Zoperowała sobie odstające uszy, poprawiła biust i usta. W jednym z wywiadów przyznała, że jest uzależniona od operacji plastycznych. Obecnie celebrytka nie przypomina już siebie z pierwszej edycji.

Życie prywatne

Mała Ania nie ukrywa faktów ze swojego życia prywatnego i nie ma przed mediami żadnych tajemnic. W 2016 roku przeprowadziła się do Warszawy i na razie zamierza tam pozostać. W wywiadach przyznaje jednak, że jej życie prywatne nie jest tak udane, jak zawodowe, co spowodowane jest zapracowaniem celebrytki i ogromną ilością propozycji współpracy i obowiązków zawodowych.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 47 = 48

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Mała Ania, a właściwie Anna Aleksandrzak, jest polską celebrytką. Pochodzi z województwa śląskiego, urodziła się w Będzinie.