1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Magda Narożna życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym piosenkarzem?

Życiorys i biografia Magdy Narożnej

Magda Narożna jest polską piosenkarką. Urodziła się 22 listopada 1988 roku.

Wykształcenie

Narożna z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną.

Kariera muzyczna

Magdalena muzyką interesowała się już od najmłodszych lat i właśnie w tym kierunku postanowiła rozwijać swoją karierę. Już jako nastolatka założyła swój własny zespół nazwany Magda Band, który grał i zabawiał gości na weselach i festynach. W kolejnych latach, mimo wyboru zawodu, który z muzyką nie ma nic wspólnego, wokalistka postanowiła podążać za głosem serca i zająć się profesjonalnie śpiewem. Popularność zdobyła dzięki zespołowi Piękni i Młodzi, który założyła wraz z mężem Dawidem i znajomym, Danielem Wilczewskim w 2012 roku. Początkowo zajmowali się branżą, którą Magda zdążyła poznać od podszewki - koncertowali głównie na przyjęciach weselnych. W 2013 roku opublikowali na YouTube teledyski do piosenek: Niewiara i Kocham się w Tobie, które szybko zyskały ogromną liczbę wyświetleń. Dzięki rosnącej popularności zespół zaczął otrzymywać propozycje grania koncertów na większych wydarzeniach. Rok później wystąpili w programie Must Be The Music, gdzie dotarli aż do finału. W czerwcu tego samego roku wydali debiutancki album zatytułowany Niewiara, a we wrześniu ukazał się teledysk do utworu Ona jest taka cudowna, który zyskał ponad 70 mln wyświetleń i stał się ich największym hitem. Do formacji dołączył też nowy członek — Dj Koksu, który jest realizatorem dźwięku oraz dj-em. Piękni i młodzi są obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów disco-polo w Polsce, a ich piosenki znają prawie wszyscy.

Inne przedsięwzięcia

Narożna próbowała swoich sił w modelingu, występując w odważnej, nagiej sesji na okładkę magazynu „CKM”. Była też jurorką w programie Disco Star emitowanym na stacji Polo TV.

Życie prywatne i kontrowersje

Od momentu, gdy zespół Piękni i młodzi odniósł sukces i stał się rozpoznawalny w świecie show-biznesu życie prywatne jego liderki zaczęło budzić spore zainteresowanie mediów i być głośno komentowane w internecie. Sama wokalistka jest dość powściągliwa w wypowiedziach na temat swojego życia osobistego. Narożna była żoną Dawida Narożnego przez 7 lat i wspólnie mają córkę Gabrysię. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i rozwiodło się w 2019 roku. W tym samym roku oboje poinformowali, że mają nowych partnerów. Nowym partnerem Magdy jest Krzysztof Byniak, którego wokalistka poznała jeszcze w szkole podstawowej. Obecnie para jest zaręczona. W 2020 roku doszło do kontrowersji i zmian w zespole. Narożna za pośrednictwem Facebooka poinformowała bowiem, że nastąpiła zmiana w składzie Pięknych i młodych - jego członkami pozostali Narożna, Wilczewski i Biczak, natomiast z formacji wykluczony został Dawid Narożny. O decyzji tej były mąż liderki miał dowiedzieć się z gazet podczas wyjazdu na wakacje.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

45 − 44 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła