1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Khloé Kardashian życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Biografia i życiorys Khloé Kardashian

Khloé Kardashian to amerykańska celebrytka i modelka. Urodziła się 27 czerwca 1984 roku.

Relacje rodzinne

Jest córką prawnika, Roberta Kardashiana, i Kris Houghton Kardashian. Rodzice rozwiedli się, a ojciec Khloé zmarł w 2003 roku z powodu raka przełyku. Khloé Kardashian ma dwie siostry i jednego brata, dwie przyrodnie siostry oraz trzech przybranych braci i jedną przybraną siostrę. Celebrytka ma korzenie ormiańskie po ojcu oraz holendersko-szkockie po matce. Ojczymem Khloé jest Bruce Jenner, lekkoatleta i mistrz olimpijski w wieloboju. W 2015 roku matka i ojczym Khloé się rozwiedli, a sam Bruce przeszedł operację zmiany płci i oficjalnie zmienił imię na Caitlyn.

Popularność

Podobnie jak większość członków swojej rodziny, Khloé zyskała popularność dzięki reality show „Z kamerą u Kardashianów”, który odniósł wielki sukces w Stanach Zjednoczonych oraz zagranicą. Khloé występowała również we własnych programach, między innymi: „Kourtney i Khloé jadą do Mami’, „Khloé & Lamar” czy „Kourtney i Khloé jadą do Nowego Jorku”. Celebrytka czynnie udziela się na swoich portalach społecznościowych, a także często występuje w programach telewizyjnych. Regularnie pojawia się na ściankach największych wydarzeń ze świata show-biznesu.

W 2008 roku razem z siostrami założyła sieć butików D-A-S-H.

Życie prywatne

Khloé przez siedem lat była żoną koszykarza NBA, Lamara Odoma. Para rozwiodła się w 2016 roku. Następnie była w związku z Tristanem Thompsonem, z którym ma córeczkę, True.

Jest przeciwniczką noszenia naturalnych futer i w związku z tym wzięła udział w proteście organizacji PETA pt. „Wolę chodzić nago niż nosić futro”.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

30 + = 40

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikimedia.org. Autorem zdjęcia jest Eric Longden. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.