1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kasia Tusk życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Kasi Tusk

Kasia Tusk, a właściwie Katarzyna Tusk, jest polską influencerką, blogerką i celebrytką, Urodziła się 27 października 1987 roku w Sopocie.

Rodzina

Blogerka jest córką Małgorzaty Tusk i Donalda Tuska, byłego premiera Rzeczypospolitej i byłego przewodniczącego Rady Europejskiej. Kasia ma brata, Michała.

Wykształcenie

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Sopocie, na którym obroniła tytuł magistra psychologii. Studiowała także seksuologię.

Popularność

Rozgłos przyniósł jej udział w programie Taniec z gwiazdami, w którym wraz ze swoim tanecznym partnerem, Stefano Terrazzino, dotarła do półfinału i zajęła ostatecznie 3. miejsce w całym show. Udział w programie okazał się przepustką do świata show biznesu. Kasia Tusk zaczęła udzielać wywiadów i zapraszano ją na imprezy w charakterze celebrytki. W 2011 roku Kasia wraz ze swoją, wtedy jeszcze przyszłą, szwagierką Zofią Cudny założyła lifestylowego bloga Make Life Easier. Na przestrzeni lat blog ten uzyskał kilka prestiżowych nagród i zaczął generować kilkaset tysięcy odsłon miesięcznie, co spowodowało, że obecnie to jeden z najpopularniejszych blogów w Polsce, na którym Tusk zarabia krocie. Celebrytka publikuje tam zdjęcia stylizacji oraz porady dotyczące urody, kosmetyków oraz życia codziennego. Jak wskazuje nazwa bloga, influencerka podpowiada w ten sposób czytelniczkom, jak uczynić swoje życie łatwiejszym. W 2015 roku na rynku ukazała się pierwsza książka Kasi Tusk zatytułowana Elementarz stylu, a dwa lata później kolejna – Make Photography Easier. Dzisiaj przedsiębiorcza córka byłego premiera ma olbrzymie grono fanek i jest uważana za autorytet w kwestii ubioru i stylu.

Życie prywatne i mąż

Kasia Tusk słynie z tego, że potrafi strzec swojej prywatności i jednocześnie utrzymywać szerokie grono fanów w mediach społecznościowych. Córka Donalda Tuska stara się trzymać swoje życie prywatne z dala od fanów i czytelników. Mężem Kasi jest Stanisław Cudny, który jest bratem jej przyjaciółki Zosi, z którą córka premiera stworzyła bloga. Para wzięła ślub w 2018 roku, po pięciu latach związku. Mają córeczkę Lilianę.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

77 − = 68

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła