1848 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kasia Dziurska życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Kasi Dziurskiej

Kasia Dziurska jest polską trenerką personalną, instruktorką fitness i influencerką. Urodziła się 19 lutego 1988 roku w Nidzicy.

Wykształcenie

Jest absolwentką studiów magisterskich w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Turystyka i rekreacja w Gdańsku. Ukończyła dwie specjalności: trener personalny i instruktor fitness.

Kariera

Już od dzieciństwa była osobą bardzo aktywną fizycznie. Pierwszym zajęciem sportowym, jakie pokochała i z jakim chciała wiązać swoją przyszłość był taniec hip-hopowy i dancehallowy. Umiejętność ta bardzo przydała jej się w dorosłym życiu, ponieważ taniec dał jej podstawy do dalszych aktywności. Jako członkini zespołu Cheerleaders Prokom Gdynia trzykrotnie występowała podczas meczów NBA (na zaproszenie samego Marcina Gortata). Poświęcenie czasu na ćwiczenia i wysiłki z nimi związane zaowocowały sukcesami. W 2017 roku Kasia Dziurska została laureatką 2. miejsca w europejskim konkursie Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe. Wcześniej wywalczyła tytuł Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness i Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Bardzo szybko została uznana za specjalistkę w kwestii ćwiczeń i fitness. Kilkakrotnie była zapraszana do programów śniadaniowych Pytanie na śniadanie i Dzień dobry TVN w roli ekspertki od zdrowego odżywiania i odchudzania. Jej nazwisko szybko stało się rozpoznawalne, a prawdziwym przełomem w jej karierze w świecie show-biznesu okazał się udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w 2018 roku. Wraz ze swoim tanecznym partnerem, Tomaszem Barańskim, zajęli tam 2. miejsce. Po zakończeniu emisji programu Dziurska zaczęła częściej pojawiać się na portalach plotkarskich i w kolorowych gazetach. Rok później została zaproszona do udziału w kolejnym konkursie tanecznym, tym razem w Telewizji Polskiej. W programie Dance, Dance, Dance wystąpiła ze swoim życiowym partnerem, Emilem.

Kasia bardzo stara się, by media i fani o niej nie zapomnieli, prowadząc swoją działalność w sieci. Fitinfluencerka aktywnie prowadzi swoje konta na portalach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad pół miliona użytkowników.

Życie prywatne

Celebrytka od 2018 roku jest związana z Emilem Gankowskim - trenerem personalnym, którego poznała na siłowni. Po roku związku para zaręczyła się. Trenerzy nie należą do najbardziej skrytych par w show-biznesie i walcząc o uwagę mediów, chętnie ujawniają szczegóły swojego życia prywatnego. Niedawno podczas wizyty w Pytaniu na śniadanie zdradzili, że starają się o dziecko.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + = 10

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła