1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Iza Macudzińska życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Izy Macudzińskiej

Iza Macudzińska jest polską celebrytką. Urodziła się 22 stycznia 1984 roku.

Wykształcenie

Popularność

Iza stała się rozpoznawalna w polskim show-biznesie dzięki programowi Królowe Życia, który pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku. Kamery rejestrują codzienne życie barwnych i przebojowych bohaterów, którzy u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Macudzińska jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestniczek hitowego show. Pojawia się tam jako charyzmatyczna właścicielka ekskluzywnego butiku w Poznania. Kobieta prowadzi swoją własną markę oraz sklep internetowy, ale również zajmuje się projektowaniem damskich ubrań, które dostępne są w kolekcji Just Unique. Widzowie pokochali przedsiębiorczą gwiazdę, często pokazującą, że ma też dobre serce i jest wrażliwa na niedolę innych. W programie występuje wraz z rodziną, czyli mężem i córką. Iza aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, umieszczając tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Chętnie też pojawia się na imprezach branżowych i pozuje na ściankach.

Wygląd i metamorfoza

Co jakiś czas w mediach plotkarskich pojawiają się informacje o kolejnych ulepszeniach wyglądu celebrytki. Prawdą jest, że od momentu wzięcia udziału w show „królowa Iza” bardzo się zmieniła. Celebrytka nie stroni od poprawiania urody zabiegami medycyny estetycznej, nie ukrywa też, że korzysta z usług chirurgów plastycznych. Do tej pory gwiazda przeszła dwie korekty nosa, powiększanie piersi oraz pośladków.

Życie prywatne

W 2019 roku po prawie 20 latach związku Iza wraz z Patrykiem Borowiakiem stanęli na ślubnym kobiercu. Para wspólnie wychowuje nastoletnią córkę Elizę.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

17 − = 13

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła