1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Justyna Gradek życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Justyny Gradek

Justyna Gradek jest polską modelką i celebrytką. Urodziła się 18 sierpnia 1993 roku w Łodzi.

Popularność

Jej przygoda z show-biznesem rozpoczęła się w 2011 roku, podczas konkursu na Najpiękniejszą Mamę i Córkę, gdzie razem z mamą otrzymały tytuł I wicemiss. Dzięki temu dziewczyna została dostrzeżona i zaczęła otrzymywać propozycje współpracy od różnych agencji reklamowych i producentów. Brała udział głównie w reklamach bielizny oraz odważnych sesjach zdjęciowych. W 2014 roku wzięła udział w castingu na tzw. Wodziankę w programie Kuba Wojewódzki. Niestety nie udało jej się otrzymać wymarzonego stanowiska, ale niedługo potem wygrała casting na Ring Girl, organizowany przez federację KSW. Do obowiązków Ring Girl należało noszenie tabliczek zapowiadających kolejne rundy oraz wyprowadzanie zawodników MMA do ringu. Fanów i nowych obserwatorów na Instagramie przyniósł jej też udział w rozbieranej sesji dla magazynu „CKM”.

Kariera modelki zaczęła nabierać rozpędu, a ona sama zyskiwała coraz większą popularność i rozpoznawalność. Status prawdziwej celebrytki przyniósł jej związek z niemieckim projektantem mody, Philippem Pleinem. Znajomość ta sprawiła, że Gradek stała się muzą ukochanego i zaczęła się coraz częściej pojawiać na wybiegach. Dzięki temu o gwieździe pisały magazyny w całej Europie, a jej popularność stale rosła. Para rozstała się w atmosferze skandalu, bowiem Niemiec oskarżył modelkę o kradzież 30 tysięcy euro ze swojego prywatnego konta. Okazało się, że celebrytka kupiła sobie prezent, za który zapłaciła kartą partnera. Głośne rozstanie spowodowało, że nazwisko Gradek po raz kolejny znalazło się na portalach plotkarskich, a jej popularność ponownie wzrosła.

Obecnie Justyna jest instagramową influencerką, a jej konto obserwuje ponad 660 tys. fanów. Na jej koncie można znaleźć odważne, rozbierane zdjęcia w bieliźnie i bikini oznaczane wieloma markami i firmami, z którymi współpracuje. Publikuje także treści związane z życiem prywatnym.

Życie prywatne

Po burzliwym rozstaniu z Phillipem Pleinem celebrytka zaczęła spotykać się z zawodnikiem MMA - Karolem Miśkiewiczem. Para już po miesiącu znajomości zaręczyła się, a w 2019 roku zawarła związek małżeński. Niespełna dwa lata później, w kwietniu 2021 roku, była Ring Girl oświadczyła, że złożyła dokumenty rozwodowe i rozstała się ze sportowcem. Obecnie nie wiadomo, czy ma nowego wybranka czy na razie pozostaje singielką.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

38 − = 28

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła