1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Karolina Malinowska życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym aktorem?

Życiorys i biografia Karoliny Malinowskiej

Karolina Malinowska jest polską modelką i celebrytką. Urodziła się 24 listopada 1982 roku w Łodzi.

Wykształcenie

W 2020 roku modelka zaczęła studiować psychologię na warszawskim Uniwersytecie SWPS.

Kariera

W wieku 15 lat podpisała kontrakt z agencją modelek i wtedy to właśnie zaczęła się jej kariera w wielkim świecie. Wyjechała do Paryża, gdzie szybko stała się cenioną modelką. Wybiegi podbijała też w Nowym Jorku, Barcelonie i Mediolanie. O jej popularności w tym okresie świadczy, między innymi, fakt, że wielokrotnie pozowała w sesjach zdjęciowych dla francuskiego „Vogue'a”. Współpracowała z wieloma prestiżowymi markami i domami mody, takimi jak: Prada, Dolce&Gabbana, Hugo Boss, Calvin Klein, Chloe i Miu Miu. W 2000 roku wzięła udział w serii dokumentalnej Modelki utworzonej przez Telewizję Polską. Ten moment okazał się dla niej przełomowy, ponieważ została dostrzeżona przez kierownictwa różnych stacji i zaczęła być zapraszana do programów telewizyjnych w roli specjalistki w kwestii mody i stylu. W 2003 roku przerwała swoją karierę zagraniczną, skupiając się na rodzimych projektach. Zaczęła współpracę z TVN Style, gdzie prowadziła program o modzie Musisz to mieć. Prowadziła również cykl Projekt Plaża emitowany w TVN. Na fali rozpoznawalności została zaproszona do udziału w trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, w którym zajęła ostatnie miejsce.

W latach 2009-2012 wraz z Joanną Horodyńską współprowadziła show Gwiazdy na dywaniku, gdzie oceniała stylizacje osób ze świata show-biznesu.

Obecnie była modelka chętnie bierze udział w pokazach swoich znanych przyjaciół-projektantów. Często też wspiera i angażuje się w akcje charytatywne.

Życie prywatne

Od 2003 mężem modelki jest prezenter telewizyjny Olivier Janiak. Para ma trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana. Celebryci są uznawani za jedną z najbardziej dopasowanych małżeństw w polskim show-biznesie, a oni sami na każdym kroku udowadniają opinii publicznej, że to prawda. Chętnie publikują wspólne zdjęcia i pojawiają się razem na wydarzeniach branżowych.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

86 − 81 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0; autor zdjęcia: Fryta 73.