1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Karolina Gilon życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Karoliny Gilon

Karolina Gilon to polska prezenterka telewizyjna, modelka i celebrytka. Urodziła się 10 grudnia 1989 roku, pochodzi z Mrągowa.

Kariera

Po rozwodzie rodziców wychowywała ją mama. Gdy Karolina skończyła 18 lat przeniosła się do Olsztyna, gdzie zdała maturę. Następnie trafiła do Warszawy, gdzie studiowała finanse i rachunkowość oraz pracowała jako kelnerka. W międzyczasie zainteresowała się wizażem i postanowiła zmienić kierunek studiów. Przygodę z telewizją Karolina rozpoczęła od wystąpienia w serialu Miłość na bogato. Jednak rozpoznawalna stała się dopiero w 2015 roku, gdy wzięła udział w programie Top Model. Zostań modelką, gdzie mimo zarzutów jury co do jej kobiecych kształtów i licznych tatuaży, osiągnęła sukces, zajmując czwarte miejsce. Udział w programie pokazał także, że Karolina świetnie czuje się przed kamerami i ma naturalny talent do występowania w telewizji.

W 2016 roku zadebiutowała jako prowadząca program DeFacto w TTV, natomiast rok później została prowadzącą programu Druga twarz, w którym pomagała uczestnikom przechodzić metamorfozę wyglądu. Celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, bierze udział w kampaniach reklamowych i jest promotorką imprez. W 2019 roku została prowadzącą program Love Island. Wyspa miłości, którego akcja toczy się w Hiszpanii.

Prezenterka jest fanką aktywności fizycznej. Dzięki intensywnym ćwiczeniom na siłowni sporo schudła i uzyskała sylwetkę, która pomaga jej w karierze modelki.

Życie prywatne

Prezenterka rzadko wypowiada się na temat swojego życia osobistego i stara się chronić swój związek przed upublicznieniem.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 5 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikimedia.org. Autorem zdjęcia jest Serecki. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji CC 4.0.