1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Macademian Girl życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Macademian Girl

Macademian Girl, a właściwie Tamara Gonzalez Perea jest polską celebrytką, blogerką modową i prezenterką telewizyjną.

Rodzina i wykształcenie

Jest córką prawniczki i inżyniera. Matka Tamary jest Polką, a ojciec Panamczykiem i to właśnie po nim odziedziczyła egzotyczne nazwisko i urodę. Celebrytka studiowała architekturę wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, jednak studiów nie ukończyła.

Kariera

Przed rozpoczęciem kariery pracowała jako stylistka oprawek w salonie optycznym. Wkrótce potem zaczęła prowadzić swój blog modowy, który szybko stał się jednym z najważniejszych serwisów na temat mody i stylizacji, a jego autorka autorytetem medialnym w sprawach mody i urody. Początkowo zapraszano ją do różnych programów telewizyjnych w roli eksperta, wkrótce jednak zaczęła prowadzić własne rubryki w magazynach „Glamour” i „Grazia”. Macademian Girl została uznana przez magazyn „Press” najlepszą blogerką modową w kraju. 

Kariera telewizyjna Tamary rozpoczęła się od udziału w programie Agent - Gwiazdy, w którym była finalistką. Następnie poprowadziła program Supermodelka Plus Size. Od 2018 roku jest współprowadzącą program Pytanie na śniadanie w TVP 2. Macademian Girl bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, prowadzi także vloga w serwisie YouTube, gdzie w swoich filmikach udziela praktycznych porad i recenzuje różne produkty. Tamara w świecie mody słynie z oryginalnych i kolorowych stylizacji, a także propaguje nieszablonowe podejście do kwestii stylu.

W 2019 roku wzięła udział w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami, gdzie tańcząc w parze z Rafałem Maserakiem dotarła aż do półfinału.

Życie prywatne

Influencerka bardzo chroni swoje życie prywatne i rzadko o nim rozmawia.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 3

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikimedia.org. Autorem zdjęcia jest Fashion Post. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji CC 3.0.