1848 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Karolina Derpieńska życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Karolina Derpieńska jest polską infuencerką i jedną z najlepiej zapowiadających się fotomodelek. Można ją zobaczyć na pokazach w Nowym Jorku, Miami czy Los Angeles.

Karolina Derpieńska – życiorys

Przyszła na świat 28 września 2000 roku. Skąd pochodzi Karolina Derpieńska? Dziewczyna urodziła się w USA, jednak zaraz po rozwodzie rodziców, matka zdecydowała się wyjechać ze Stanów i zabrała ze sobą córkę. Kobiety zamieszkały w Białymstoku. Dopiero mając 18 lat Karolina Derpińska wyjechała do Miami. Decyzja ta była podyktowana chęcią rozwoju zawodowego.

Kariera Karoliny Derpińskiej bardzo przyspieszyła, w momencie, gdy dziewczyna zmieszała w USA. Obecnie ma na swoim koncie udział w licznych kampaniach reklamowych i sesjach modowych, często też gości na okładkach amerykańskich pism.

Kim jest Karolina Derpieńska?

Dziewczyna związana jest z branżą modową. Należy do grona jednych z najbardziej obiecujących polskich fotomodelek. Już w 2016 r. została zauważona w rankingu Fresh Faces World. To prestiżowe wyróżnienie w branży modowej przyznawane przez Model Management.

Karolina Derpieńska wzrost swój, czyli 176 cm, wykorzystuje na wybiegach i konkursach modowych. Brała udział m.in. w konkursie „Elite 2020”, a także „Queen of Poland”.

Karolina Derpieńska partner

Karolina Derpińska jest narzeczoną amerykańskiego miliardera. O mężczyźnie niewiele jednak wiadomo. Karolina Derpińska z partnerem poznali się, gdy dziewczyna miała 19 lat.

Karolina Derpieńska Instagram

Obecna jest na Instagramie pod nazwą Caroline Derpienski, obserwuje ją tam ponad 6 milionów użytkowników. Tym samym zajmuje ona drugie miejsce w zestawieniu Top 100 najpopularniejszych polskich influencerów.

Istnieje jednak podejrzenie, że przeważająca część osób obserwujących Karolinę Derpieńską na Instagramie to boty i fikcyjne konta. Karolina Derpieńska Instagram swój uważa za w pełni zweryfikowany i odpiera zarzuty. Tłumaczy, że większość jej followersów to osoby mieszkające w USA, gdzie kobieta często pojawia się w telewizji oraz na imprezach i spotkaniach u celebrytów.

Modelka chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie unika również tematów związanych z zarobkami oraz swoimi wydatkami. W wywiadach, których chętnie udziela, zdradziła przykładowo, że minimalna kwota, za jaką się ubiera to 50 tys. dolarów.

Dla młodej modelki nie ma tematów tabu. Otwarcie opowiada o swoich celach – pragnie stać się kobietą sukcesu, która będzie zarabiała więcej od swojego partnera. Często mówi też o swoich pomysłach na inwestycje. W tej chwili inwestuje głównie w diamenty, torebki, luksusowe zegarki oraz oczywiście nieruchomości.

Jest otwarta na współpracę na swoich social mediach. Za sponsorowane posty proponuje honorarium rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Karolina Derpieńska kontrowersje

Karolina Derpieńska w wieku 22 lat rozstała z o 35 lat starszym partnerem. W mediach zwierzyła się, że była ofiarą przemocy domowej. Karolinę Derpińską partner miał wykorzystywać fizycznie i znęcać się nad nią psychicznie. Kontrowersje szybko ucichły, a para do siebie wróciła.

Niedługo później Karolina Derpieńska i milioner zaręczyli się na Karaibach, gdzie kobieta otrzymała pierścionek wysadzany pokaźnych rozmiarów kamieniami.

Jak sama przyznaje w czasie swojej kariery modowej zmagała się z zaburzeniami odżywiania, w tym anoreksją.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

94 − = 93

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła