1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Jakob Kosel życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Jakoba Kosela

Jakob Kosel jest polskim modelem i celebrytą. Urodził się 18 kwietnia 1992 roku.

Wykształcenie

Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. 

Sport

Swoją sylwetkę, która umożliwiła mu rozpoczęcie kariery w modelingu zawdzięcza miłości do sportu. Już od najmłodszych lat trenował różne dyscypliny sportowe, szczególnie dużo czasu poświęcając pływaniu. Jakob jest ratownikiem, instruktorem pływania oraz może pracować jako trener personalny. Celebryta jest fanem zdrowego trybu życia i chętnie propaguje zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną.

Modeling

W 2015 roku zgłosił się do piątej edycji programu Top Model. Szybko zaskarbił sobie sympatię jurorów i widzów, a zwłaszcza żeńskiej części widowni. Wysoki i przystojny blondyn bez problemu przechodził przez kolejne etapy show. Choć przez cały czas trwania programu był faworytem ostatecznie przegrał w finale z Radkiem Pestką, zdobywając drugie miejsce. Dzięki pokazaniu swoich umiejętności i walorów w programie zaraz po jego zakończeniu do Jakoba zaczęło odzywać się wiele marek z propozycjami współpracy. Kolejne zlecenia otworzyły mu drzwi do profesjonalnego świata modelingu. Obecnie jest cenionym modelem zdjęciowym i wybiegowym. Ma na swoim koncie współpracę nie tylko ze znanymi rodzimymi projektantami, ale również zagranicznymi. Brał udział w wielu sesjach zdjęciowych, pokazach mody na całym świecie oraz współpracował z różnymi markami.

Show-biznes

W momencie zakończenia Top Model Jakob został rzucony na głęboką wodę w świat show-biznesu. Jak się okazało świetnie odnalazł się w tej branży i doskonale radzi sobie z popularnością. Model często pojawia się na czerwonych dywanach najbardziej prestiżowych imprez branżowych, chętnie pozuje na ściankach i udziela wywiadów. Fani i media kochają tego sympatycznego i otwartego chłopaka, któremu woda sodowa nie uderzyła do głowy. Kosel aktywnie działa też na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia zarówno ze swojej pracy, jak i życia prywatnego. Dał się poznać jako osoba z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Dzięki temu jego profil obserwuje około 280 tysięcy użytkowników aplikacji.

Celebryta spróbował swoich sił w aktorstwie, wcielając się w epizodyczną rolę w popularnym serialu Na Wspólnej.

Życie prywatne

W 2018 roku model zaczął spotykać się z blogerką o pseudonimie Ciocia Liestyle. Influencerzy są uznawani za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. W 2020 roku poinformowali fanów, że są zaręczeni. Natomiast już kilka miesięcy później para ogłosiła w mediach, że spodziewa się dziecka. Pod koniec stycznia 2021 roku na świat przyszła ich córka. Dumni rodzice szybko pochwalili się swoim dzieckiem w social mediach.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 2

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła