1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Angelika Mucha życiorys

Życiorys i biografia Angeliki Muchy

Angelika Mucha, znana pod pseudonimem Littlemooonster96, jest polską youtuberką, blogerką modową i osobowością medialną. Urodziła się 20 lutego 1998 roku w Katowicach.

Wykształcenie

W 2018 roku zaczęła studiować amerykanistykę.

Popularność

Swoją karierę w social mediach rozpoczęła w 2012 roku, zakładając kanał w serwisie YouTube o nazwie Littlemooonster96. Publikowała tam między innymi filmiki poświęcone tematyce lifestyle’owej, podróżom, modzie, zakupom i relacjom z koncertów i różnych wydarzeń. Swoją działalność rozszerzyła z czasem na inne platformy internetowe - o fanów walczyła także za pomocą autorskiego bloga i konta na Instagramie i Snapchacie. W 2015 roku portale plotkarskie ogłosiły ją mianem Królowej Snapchata, ponieważ pokonała takie gwiazdy jak Maffashion czy Jessica Mercedes w ilości obserwujących. O Angelice zrobiło się głośno rok później dzięki jej relacji ze spotkania z Justinem Bieberem po jego koncercie w Krakowie. Mucha nie ukrywa, że jest największą fanką kanadyjskiego piosenkarza. Dowodem jej miłości do niego jest na pewno fakt, że w 2016 roku wydała książkę zatytułowaną Justin Bieber. Powrót na szczyt, którą stworzyła we współpracy z Kubą Biskupskim. Dzięki rosnącej popularności zaczęła być obecna także w innych niż Internet mediach.

W 2018 roku została zaproszona do udziału w ósmej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie tańczyła z Rafałem Maserakiem. Rok później otrzymała nagrodę przyznawaną przez magazyn „Joy” w kategorii „Lifestyle Influencer”. Jej nazwisko znalazło się też w rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskim Internecie serwisu InluTool. W tym samym roku wystąpiła w programie Agent Gwiazdy, z którego odpadała w jedenastym odcinku.

W 2020 roku została umieszczona na liście najbardziej wpływowych influencerów w Polsce według miesięcznika „Forbes”. Dzięki swoim zasięgom w Internecie blogerka często zapraszana jest do współpracy z wieloma firmami. Wystąpiła już w reklamie Coca-Coli i regularnie współpracuje z różnymi markami, reklamując ich produkty w social mediach.

Życie prywatne

Mimo częstej obecności w mediach życie prywatne Muchy jest bardzo tajemnicze. W 2019 roku youtuberka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Open’er Festival, na którym pozowała z Patrykiem Woźniakiem. W portalach plotkarskich natychmiast zawrzało, a internauci zaczęli spekulować, że influencerzy są parą. Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tych doniesień, więc nadal nie wiadomo, czy serce Angeliki jest zajęte.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 50 = 60

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła