1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Andziaks życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Andziaks

Andziaks, a właściwie Angelika Zając, jest polską celebrytką i youtuberką. Urodziła się w 1997 roku.

Popularność

Youtuberka zdobyła popularność, dzięki swojej aktywności w sieci. Dziewczyna zaczęła od relacjonowania swoich drogich zakupów i publikowania porad dotyczących makijażu. Obecnie swoje treści poszerzyła o obszerne relacje ze swojego dnia codziennego, licznych podróży i ważnych wydarzeń w jej życiu. Treści tego typu znajdują wielu odbiorców, a ich autorka cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów i internautów. Dzięki ogromnym zasięgom, jakie zyskuje dziewczyna zawiera wiele kontraktów z markami branży kosmetycznej i ubraniowej. Raz w miesiącu Andziaks przygotowuje przegląd ulubionych kosmetyków, efekty swoich zakupów oraz lookbooki.

Publikowane treści

Angelika chętnie dzieli się intymnymi szczegółami ze swojego życia. Publikowane przez nią filmiki często wzbudzają kontrowersje i wywołują dyskusje w sieci. Celebrytka na żywo relacjonowała sprawdzanie testu ciążowego, który wyszedł pozytywny. Nagrała też reakcję swojego partnera na wieść o tym, że zostanie niebawem ojcem. Para aktywnie walczy o zainteresowanie mediów i fanów. Miesiąc po porodzie za pośrednictwem YouTube'a poinformowali, jakie imię postanowili nadać swojej córce - wybrali niebanalne imię - Charlotte Elisabeth.

Rok po narodzinach swojego dziecka Angelika i Łukasz postanowili wybrać się z nią na wakacje do Meksyku, gdzie doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Okazało się, że aspirujący influenerzy zostali okradzeni w czasie zakupów, tracąc aparat, który jest wart 35 tysięcy złotych. Oczywiście cała sprawa została szczegółowo omówiona przez youtuberów na ich kanale w serwisie YouTube.

O Andziaks głośno zrobiło się w maju 2021 roku. Z okazji urodzin córeczki youtuberka postanowiła przekuć jej uszy za pomocą pistoletu w salonie kosmetycznym. Sprawa podzieliła internautów, którzy komentując zwracali uwagę na młody wiek Charlotte i nieprawidłowy sposób przekucia uszu mogący spowodować infekcje i ogromny ból.

Życie prywatne

Celebrytka od 4 lat jest związana z Łukaszem. Wspólnie nagrywają filmiki i dzielą się prywatnymi szczegółami swojego życia w sieci. Mają wspólnie córkę, Charlotte. Konto Angeliki na Instagramie cieszy się duża popularnością. Jej aktywność obserwuje aż 377 tysięcy użytkowników.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 57 = 63

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła