1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Agnieszka Jastrzębska życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym dziennikarzem?

Agnieszka Jastrzębska jest polską prezenterką telewizyjną i dziennikarką. Urodziła się 23 sierpnia 1976 roku w Krakowie.

Wykształcenie

Ukończyła filologię polską.

Kariera

Już podczas studiów Jastrzębska odbyła staż w tygodniku „Polityka”. Następnie pracowała jako dziennikarka działu zagranicznego w magazynie „Viva!”. To doświadczenie pozwoliło jej objąć stanowisko szefowej działu zagranicznego w czasopiśmie „Twój Styl”. W latach 2012-2014 była redaktor naczelną magazynu „Gala”. Doświadczenie telewizyjne zdobywała w Pytaniu na śniadanie w Telewizji Polskiej i Dzień Dobry TVN. Ze stacją TVN związała się w 2009 roku i przez 11 lat była tam reporterką prowadzącą pasmo Showbiz info w programie śniadaniowym. Dziennikarka przeprowadzała wywiady z popularnymi osobami ze świata show-biznesu, oceniała kreacje celebrytów i komentowała wydarzenia publiczne w branży. Przeprowadzała wywiady ze światowej sławy gwiazdami takimi jak: Brad Pitt, George Clooney, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez czy Jane Fonda.

Jastrzębska była również gospodynią programu rozrywkowego Kto poślubi mojego syna, w którym matki współuczestniczyły w wyborze partnerek dla własnych synów.

W 2014 uruchomiła blog plotkarski „Jastrząb Post”, na którym do tej pory zamieszczane są plotki ze świata show-biznesu.

Teksty piosenek

Prezenterka znana jest również z talentu do pisania tekstów piosenek. Do tej pory zajmowała się tworzeniem tekstów dla polskich gwiazd, takich jak Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny (Nie kłam, że kochasz mnie), Edyta Górniak (To nie tak jak myślisz kotku) czy Natalia Kukulska (Wierność jest nudna )..

Stylizacje

Kreacje Agnieszki Jastrzębskiej wzbudzają wiele zainteresowania i często krytykowane są przez internautów i znawców mody. Dziennikarka w 2017 roku zajęła pierwsze miejsce w niechlubnym rankingu „Najgorsze stroje gwiazd”, pokonując Joannę Horodyńską.

Życie prywatne

Agnieszka od 16 lat jest w związku z producentem muzycznym Mariuszem Szypurą. Mają wspólnie dwoje dzieci - Vincenta i Polę.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 53 = 57

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0; autor zdjęcia: JastrzPostArch