1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Aggie życiorys

Życiorys i biografia Aggie

Aggie, a właściwie Agnieszka Lal, jest polską blogerką i osobowością medialną. Urodziła się 23 września 1987 roku.

Wykształcenie

W Sydney ukończyła studia magisterskie na kierunku menadżerskim.

Popularność

Swoją przygodę z show-bizesem rozpoczęła jako nastolatka w popularnym programie Rower Błażeja. Po ukończeniu 18. roku życia, postanowiła porzucić telewizję i wyjechać do Australii. Szybko odkryła, że jej prawdziwą pasją jest podróżowanie i właśnie z tym postanowiła związać swoją przyszłość. Swoje hobby umiejętnie połączyła z możliwością zarobku, tworząć bloga podróżniczego o nazwie Travel in Her Shoes, a w sieci obserwuje ją ponad 800 tys. osób. Kobieta żyje z tego, że zwiedza świat i łącznie zwiedziła już około 80 krajów.

Mimo że w świecie mediów społecznościowych znana była już od dawna, to własnie teraz przeżywa prawdziwy wzrost zainteresowania swoją osobą. Dzieje się tak z powodu ogłoszenia, że to właśnie Aggie zostanie prowadzącą nowego programu randkowego dla homoseksulanych mężczyzn. Finding Prince Charming jest pierwszą tego typu produkcją emitowaną w Polsce. Wzoruje się na takich formatach jak Hotel Paradise czy Love Island. Wyspa miłości. Niedługo okaże się, czy reality show osiągnie sukces w Polsce i czy nowej prowadzącej uda się zdobyć prawdziwą popularność wśród szerszej publiczności.

Aggie oprócz prowadzenia bloga pisze książkę oraz ma swoją firmę z kostiumami kąpielowymi.

Życie prywatne

Aggie przez wiele lat była w związku z Michaelem Morettim, jednak para rozstała się. Od jakiegoś czasu Agnieszka jest z fotografem Jacobem Riglinem. Obecnie blogerka mieszka w Los Angeles.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 57 = 60

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła