1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Agata Rubik życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Agaty Rubik

Agata Rubik, z domu Paskudzka, jest polską modelką i celebrytką. Urodziła się 12 grudnia 1986 roku we Wrocławiu.

Wykształcenie

Jest absolwentką dziennikarstwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Kariera modelki i aktorki

Zanim Agata pojawiła się w mediach jako żona Piotra Rubika, zajmowała się modelingiem. W 2004 roku wygrała konkurs Miss Dolnego Śląska. Jeszcze w tym samym roku, zaraz po zdaniu matury, wzięła udział w konkursie Miss Polonia, gdzie zdobyła tytuł II wicemiss. W 2006 roku dostała propozycję wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie Miss Earth, której nie przyjęła. Dziewczyna próbowała też swoich sił w aktorstwie, występując w filmie Rh+, wcielając się w rolę Młodej. 

Związek

W polskim show-biznesie Agata pojawiła się za sprawą swojego związku z kompozytorem, Piotrem Rubikiem. Para poznała się w 2005 roku podczas zgrupowania przed występami w konkursie Miss Polonia, do którego Piotr pisał muzykę. O związku zrobiło się bardzo głośno w mediach za sprawą różnicy wieku, jaka dzieli zakochanych. Kolorowa prasa nie wróżyła im szczęśliwego zakończenia, spekulując, że modelka związała się z kompozytorem z powodów finansowych. Samym zainteresowanym 19-letnia różnica wieku nie przeszkadzała. Trzy lata później wzięli ślub kościelny, a ich małżeństwo trwa do dziś i uchodzi za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim sho-biznesie. Mają dwie córki: Helenę i Alicję i przy każdej możliwej okazji podkreślają, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi.

Show-biznes

Chociaż od momentu poznania Piotra życie modelki odwróciło się o 180 stopni, dziewczyna bardzo dobrze odnalazła się w nowej rzeczywistości - świecie ścianek, fleszów i imprez branżowych. Zawsze pojawia się u boku męża, chętnie udziela wywiadów. Agata aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ogromna liczba fanów. Na swojej stronie publikuje zdjęcia związane w życiem prywatnym rodziny Rubików oraz swoje stylizacje. W 2021 roku Agata i Piotr Rubikowie wzięli udział w programie Power Couple, w którym znane pary mierzą się z trudnymi pytaniami na temat swojej drugiej połówki.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

61 + = 68

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła