1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sheeya życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Klaudia Kołodziejczyk, znana jako Sheeya, jest trenerką personalną i influencerką obecną na platformach takich jak: Instagram, YouTube, TikTok, Twitch, czy OnlyFans. Dziewczyna zajmuje się również sztukami walki i bierze udział w galach Fame MMA.

Kim jest Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk?

Influencerka i certyfikowana trenerka personalna zajmuje się promocją treningów oraz zdrowego stylu życia. Sheeya imię i nazwisko zdecydowała się zastąpić w sieci pseudonimem.

Obecnie dziewczyna wraz ze swoim partnerem mieszka w Warszawie. Wiadomo, że wcześniej związana była z Łodzią.

Sheeya wiek swój zdradziła fanom, na jednym z zamieszczonych w sieci zdjęć z urodzin. Przyszła na świat 15 lipca 2001 roku. Znając tę datę, łatwo obliczyć, ile lat ma.

Z zaangażowaniem prowadzi swoje social media i udało jej się tam zbudować dużą grupę obserwujących.

Klaudia nie jest jedyną influencerką w rodzinie. Jej brat Natan Marcoń zajmujący się modelingiem znany jest szerszej publiczności jako Bóg Estetyki. Istnieje też przypuszczenie, że Natan i Klaudia nie są rodzeństwem. Oboje w wywiadach i zapytani wprost nie potwierdzają pokrewieństwa. W zamieszczanych w sieci materiałach nazywają się jednak bratem i siostrą.

Onlyfans

Influencerka słynie z wyjątkowo skrupulatnie wyrzeźbionego ciała, które u niektórych wzbudza wiele emocji i krytyki.

Sheeya nago nigdy nie pokazała się na swoich social mediach. Zdecydowała się jednak założyć konto na brytyjskim portalu OnlyFans. Obserwujący opłacają subskrypcję za dostęp do zamieszczanych przez nią treści. Wpisując w wyszukiwarkę hasło: Sheeya nudes, Sheeya of lub Sheeya onlyfans bez problemu odnajdziecie link do jej profilu.

W 2022 r. Klaudia zdradziła, że na OnlyFans w ciągu trzech miesięcy może zarobić nawet około 50 tysięcy złotych.

OnlyFans to platforma, która zyskała na rozpoznawalności w czasie pandemii koronawirusa. Stała się wyjątkowo popularna wśród młodych twórców internetowych, a także osób bezrobotnych, które zaczęły zarabiać na udostępnianych tam zdjęciach. Strona szybko zapełniła się nagimi zdjęciami i nagraniami. Dostęp do niej jest płatny.

Sheeya Fame MMA

Sheeya w MMA miała zadebiutować w oktagonie na 14 edycji gali. Niestety z powodu kontuzji wycofała się i do gry wróciła dopiero na Fame MMA 17. Stoczyła wygraną walkę z Wiktorią Jaroniewską. Druga gala to starcie: Dominika Rybak i Sheeya. Walka zakończyła się zwycięstwem Klaudii.

Sheeya wzrost swój sprytnie wykorzystuje w walkach. Najprawdopodobniej mierzy ona około 170 cm.

Wzrost to nie jedyny atut dziewczyny. Jest silna, mobilna i bardzo wytrzymała.

Czy Sheeya ma chłopaka?

Klaudia jest w związku z Gimperem, czyli Tomaszem Działowym. To dzięki tej relacji rozpoczęła się jej kariera internetowa. Początkowo była ona kojarzona wyłącznie jako dziewczyna Gimpera. Sheeya i chłopak zaczęli wspólnie nagrywać materiały na YouTuba, z czasem Klaudia stworzyła samodzielny profil poświęcony swoim pasjom. Internautom zaimponowała na przykład materiałem, na którym rozgniata arbuzy swoimi udami.

Klaudia i Tomasz poznali się w 2020 r. na Facebook Dating i od razu zrobiło się o nich głośno z powodu otwartego związku, który mieli stworzyć.

Warunki fizyczne i wyjątkową sprawność wykorzystała biorąc udział w programie Ninja Warrior.

Sheeya instagram

Sheeya Instagram wykorzystuje nie tylko do mówienia o swoich sportowych osiągnięciach, zamieszcza tam również informacje o planowanych walkach oraz treści lifestylowe.

Jej profil pełen jest zdjęć sylwetki, cosplayów i nagrań z siłowni. Z kolei na YouTubie zamieszcza skróty własnych treningów, podsumowania przygotowań do Fame MMA i nagrania motywacyjne.

Klaudia prywatnie interesuje się nie tylko sztukami walki, ale też siatkówką, akrobatyką i gimnastyką. Lubi też gry komputerowe (obecna jest na platformie Twitch) oraz zwierzęta, a szczególnie koty, których ma pięć.

Klaudia lubi tatuaże oraz eksperymenty z kolorem swoich włosów. Miała już zieloną, niebieską i różową fryzurę.  Jest również znana z mrocznych tatuaży na karku, szyi i rękach.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 6 = 3

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła