1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Karolina Kempińska życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Karolina Kempińska modelka i zaangażowana społecznie narzeczona Krzysztofa Skiby jest obecnie zawodowo związana z branżą informatyczną.

Karolina Kempińska kim jest

Kempińska wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła pedagogikę i resocjalizację. Jest zaangażowana społecznie, działa na rzecz praw zwierząt, jest też wegetarianką i wspiera Amazonki.

Karolina Kempińska ile ma lat? Serce wokalisty zespołu Big Cyc skradła mająca 33 lata dziewczyna. Krzysztof Skiba jest od niej starszy o niespełna 30 lat.

Karolina Kempińska Instagram prowadzi regularnie. Zamieszcza tam różnorodne treści, nie tylko zdjęcia ze swoich sesji zdjęciowych, ale także prywatne wspomnienia z wakacji, fotografie z sesji ślubnej, czy swoich zwierzaków. Jej profil obserwuje ponad 50 tys. użytkowników.

Karolina Kempińska modelka

Dziewczyna swoje zdjęcia fotomodelingowe oraz pełne wymiary udostępniła na portalu Maxmodels.pl. Karolina Kempińska nago pozuje tam do kilku sesji.  

Z informacji zamieszczonych na portalu wynika, że modelka mierzy 170 cm i waży 59 kg.

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba

Para poznała się, gdy Krzysztof Skiba był jeszcze w związku małżeńskim z Renatą Skibą, z którą ma dwóch dorosłych już synów. Muzyk zakochał się w Karolinie i zdecydował diametralnie zmienić swoje życie. Wziął rozwód oraz przeprowadził się z Gdańska do Łodzi.

Ślub Karoliny Karolina Kempińskiej

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska ślub zaczęli planować w czerwcu 2023 r. Partnerka piosenkarza chętnie opowiada o tym w czasie wywiadów.

Modelka podkreśla, że jej i jej partnerowi zależy na zachowaniu prywatności tego wyjątkowego wydarzenia. Data i miejsce ceremonii miały być udostępnione jedynie zaproszonym gościom. Para podjęła tę decyzję głównie ze względu na obawy przed paparazzi.

Karolina, już Skiba całą ceremonię zorganizowała i zaplanowała samodzielnie. Ślub w plenerze odbył się w Łodzi, udzieliła go prezydent miasta Hanna Zdanowska.  

Wpisując w wyszukiwarkę hasło: Karolina Kempińska pudelek wyświetlą się zdjęcia pary w dniu ślubu. Ona w rozłożystej, białej sukni ślubnej oraz oryginalnym wianku na głowie i on w klasycznym, eleganckim garniturze.

Karolina Kempińska kontrowersje

W jednym ze swoich wywiadów postanowiła zakończyć dyskusję na temat ewentualnego potomstwa. Kempińska wiek trzydziestu lat pragnie wykorzystać na spełnianie swoich pasji i rozwój zawodowy. Z powodów zdrowotnych nie może zajść w ciążę.

W związku z rosnącą popularnością w social mediach modelka od czasu do czasu organizuje Q&A, w czasie którego odpowiada na pytania swoich obserwujących. Kontrowersje często wywołuje uroda modelki, jej kolor oczu, czy usta. Karolina Kempińska operacje plastyczne wykonała właśnie na swoich ustach. Zdecydowała się powiększyć je już kilka lat temu.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 6 = 1

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła