1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sailson Jose das Gracias życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie gorszym przestępcą?

Życie i biografia Sailsona Jose das Gracias

Seryjny morderca pochodzenia brazylijskiego. Znany również jako „Potwór z Corumbá”. Przypisuje mu się zabójstwo około 40 kobiet.

Profil sprawcy

Gracas urodził się w 1988 roku. Jako dwudziestokilkulatek regularnie śledził i zabijał młode kobiety dla przyjemności. Przyznał się brazylijskiej policji, że motywem jego działań była czysta rozrywka i chęć zaspokojenia swoich psychotycznych odruchów. Morderca działał aktywnie w latach 2005-2014. Gracas miał rozpocząć życie przestępcze w wieku piętnastu lat, kiedy zaczął kraść damskie torebki. Niecałe dwa lata później dokonał pierwszej zbrodni.

Aresztowanie

Sailson Jose das Gracias został złapany tuż po tym, jak zadźgał kobietę w 2014 roku. Podczas przesłuchania przyznał się do zabójstwa 37 kobiet, 4 mężczyzn i dwuletniej dziewczynki. Na jaw wyszło również, że po każdej zbrodni mężczyzna masturbował się.

Metoda

Morderca miał w zwyczaju długie śledzenie swoich ofiar (były nimi zazwyczaj kobiety rasy białej), zanim je zabijał przez dźgnięcie lub uduszenie. Przyznawał się, że sprawiało mu to przyjemność – stwierdzono u niego poważne skłonności psychopatyczne.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

50 + = 55

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła