1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Rafał Masny życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Rafała Masnego

Rafał Masny jest polskim youtuberem i celebrytą. Urodził się 6 lutego 1992 roku.

Abstrachuje

Rafał Masny jest jednym z założycieli grupy Abstrachuje. W 2016 roku wraz z kolegami z grupy, Czarkiem Jóźwikiem i Robertem Pasutem, założyli również firmę Abstra sp. z o.o. Masny prowadził również własny kanał technologiczny, który nosił nazwę To już jutro.

Lepiej późno niż później

Masny postanowił jednak zawiesić swoją karierę youtubera na rzecz telewizji. Zadebiutował w roli prowadzącego w programie rozrywkowym Lepiej późno niż później, w którym znani dojrzali panowie związani z show-biznesem (Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz oraz Krzysztof Hanke) wyjechali do Azji, by zmierzyć się ze swoimi słabościami. Panowie podróżowali po Japonii, a kolejne zadania, które musieli wykonywać miały przybliżyć im kulturę i tradycję tego kraju. Rafał przygotowywał zadania dla gwiazd programu i był jednym z pełnoprawnych uczestników wyprawy.

Podcast

W 2019 roku Masny uruchomił swój autorski podcast pt. Radzisz. Celebryta zaprasza do swoich audycji znanych gości. Gwiazdy udzielają odpowiedzi na pytania zadane przez słuchaczy, jednocześnie dzieląc się anegdotami ze swojego życia.

Życie prywatne

Znany youtuber aktywnie prowadzi swoje profile w serwisach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami swoimi pomysłami i zdjęciami z życia zawodowego. Celebryta ceni sobie prywatność i na jego profilach nie znajdziemy zbyt wielu zdjęć ukazujących jego życie osobiste. Przez jakiś czas spotykał sie z blogerką modową, Katarzyną Pytel. Obecnie nie wiadomo, czy para nadal jest razem ani czy Rafał ma już nową wybrankę serca.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła