1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Qczaj życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Qczaja

Qczaj, a właściwie Daniel Józef Kuczaj, jest polskim trenerem personalnym. Urodził się 1 lutego 1987 roku w Ludźmierzu na Podhalu.

Dzieciństwo i młodość

Daniel miał trudne dzieciństwo. Jego ojciec był alkoholikiem, a w domu rodzinnym zdarzała się przemoc. Gdy miał 12 lat, jego mama wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a on wraz z dwiema siostrami został w Polsce pod opieką babci. Wyprowadził się z Ludźmierza i zamieszkał w Krakowie, gdzie skończył liceum. Następnie przeniósł się do Warszawy, aby spróbować swoich sił w aktorstwie. Przeszedł wtedy casting do obsady Teatru Buffo Janusza Józefowicza i przez trzy lata występował w spektaklach. Jednak ze względów finansowych chwytał się także różnych dorywczych prac, w końcu postanowił, że zostanie fryzjerem. Mimo że ukończył tylko jeden kurs i nie miał żadnego doświadczenia okazało się, że do fryzjerstwa ma prawdziwy talent. Szybko zdobył grono swoich stałych klientek. Początkowo traktował to zajęcie jako tymczasowe, ale został przy nim na dłużej.

Fitness i sport

Wielką pasją Qczaja od zawsze było trenowanie na siłowni i kulturystyka. Zaczął uczestniczyć w zawodach kulturystycznych, często stając na podium. Jeszcze gdy pracował w salonie fryzjerskim postanowił zostać trenerem fitness. Zaczął tworzyć i publikować filmiki z ćwiczeniami w internecie. Jego bezpośredniość, urok i góralska charyzma sprawiły, że pokochały go miliony Polek. Sam Qczaj twierdzi, że woli motywować kobiety, bo dzięki temu, że wychował się w ich otoczeniu dobrze je rozumie i wie, jak sprawić, by zaczęły dostrzegać swoją wartość. Daniel znany jest ze swojego poczucia humoru i chwytliwych tekstów motywacyjnych, ma wierne i pokaźne grono fanek. Jego kanał na YouTube pełen jest filmów, na których wykonuje różne ćwiczenia pomagające w uzyskaniu wymarzonej i wysportowanej sylwetki.

Osobowość telewizyjna

Celebryta często pojawia się w programach śniadaniowych jako ekspert w kwestiach dietetycznych i fitnessu. W 2019 roku wystąpił w 9. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie wraz ze swoją taneczną partnerką, Pauliną Biernat, odpadł w szóstym odcinku.

Życie prywatne

Quczaj bardzo aktywnie prowadzi swoje konta w portalach społecznościowych, a jego profile w mediach cieszą się dużą popularnością. Celebryta nie ukrywa, że miał trudne dzieciństwo, często wspominając o destrukcyjnym wpływie uzależnień. Przyznał też, że sam w młodości miał problem z uzależnieniem od alkoholu, a później od sterydów. Zapewnia jednak, że już uporał się z dręczącymi go wcześniej nałogami i obecnie skupia się na prowadzeniu zdrowego i pełnego pozytywnych wpływów życia. Nie jest tajemnicą, że Qczaj jest dość niskim mężczyzną – mierzy zaledwie 165 cm, jednak podchodzi do tej kwestii z humorem i dystansem.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

67 − 66 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła