1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kinga Korta życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Kingi Korty

Kinga Korta jest polską bizneswoman i celebrytką żyjącą w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy biznes

Pierwszym krokiem młodej dziewczyny marzącej o wielkich pieniądzach i luksusie był wyjazd do Wielkiej Brytanii, gdzie udało jej się połączyć pasję z pracą zawodową. Miłość do kwiatów udało jej się przekształcić w dobrze prosperujący biznes, otwierając i prowadząc luksusową kwiaciarnię w Londynie. Celebrytka często powtarza, że sukces udało jej się osiągnąć dzięki swojej determinacji. Przyjeżdżając bowiem do Londynu jako młoda dziewczyna nie znała języka angielskiego, a pieniędzy wystarczało jej tylko na podstawowe wydatki. Postanowiła jednak wziąć los w swoje ręce i zapisała się na kurs angielskiego. Zdobyte w Wielkiej Brytanii doświadczenie pomogło jej zyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości. Z czasem odnosiła coraz większe sukcesy, nie zdając sobie sprawy, że prawdziwe spełnienie marzeń dopiero nadejdzie.

Międzynarodowa miłość i ciąża

Będąc w Tajlandii na kontrakcie poznała swojego przyszłego męża Cheta, Filipińczyka, który przyleciał tam w interesach z Kalifornii. Początkowo utrzymywali kontakt mailowy i codziennie rozmawiali ze sobą przez Skype’a. Później Chet przyjechał do Kingi do Londynu. Był gotowy rzucić dla ukochanej swoje dotychczasowe życie i przeprowadzić się do niej. Ostatecznie to jednak ona przyjechała do niego do Stanów, stawiając wszystko na jedną kartę. Okazało się, że była to bardzo dobra decyzja. Obecnie Kinga i Chet są bowiem już kilka lat po ślubie i wiodą wspólne, szczęśliwe życie, a w 2018 roku przyszedł na świat ich pierwszy potomek. Ciąża Kingi przez wiele miesięcy wzbudzała wielkie zainteresowanie mediów i kolorowej prasy głównie za sprawą swojego późnego macierzyństwa. W mediach od dłuższego czasu krążą plotki o tym, że Kinga Korta po raz pierwszy została matką mając już skończone 50 lat. Blondynka w jednym z wywiadów odniosła się do tych spekulacji, zaznaczając że nie wyjawi swojego prawdziwego wieku, ale do pięćdziesiątki jeszcze brakuje jej kilku lat. Celebrytka nie ukrywana, że jej synek, Grayson, został poczęty dzięki metodzie in vitro.

Żona Hollywood

Do mieszkającej w Los Angeles Korty zadzwoniła osoba z produkcji programu Żony Hollywood, zapraszając ją do udziału w reality show. Program pokazuje życie Polek, które spełniły swój amerykański sen, pławiąc się w luksusach w USA. W każdym odcinku kamery towarzyszą zamożnym bohaterkom w ich codziennych sprawach, radościach i troskach. Kinga szybko dała się poznać jako jedna z najcharyzmatyczniejszych uczestniczek show. Choć przestała występować w programie, nadal cieszy się ogromną popularnością w sieci – jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników. Sama celebrytka twierdzi, że udział w produkcji był dobrą decyzją – dzięki niemu poznała nowe ciekawe osoby, częściej odwiedzała bliskich w Polsce, a przede wszystkim stała się rozpoznawalna. Od czasu występu w programie często pojawia się na portalach plotkarskich. Spróbowała także swoich sił w aktorstwie, występując w jednym z odcinków serialu Szpital.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25 − 15 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła