1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Izabela Kisio-Skorupa życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Izabeli Kisio-Skorupy

Izabela Kisio-Skorupa, znana jako „mama Kisio”, jest celebrytką, aktorką drugoplanową i matką znanej aktorki, Aleksandry Kisio.

Izabela urodziła się 11 września 1958 roku w Szczecinie. Ukończyła marketing i zarządzanie na jednej ze szczecińskich uczelni. Rozpoznawalność przyniósł jej medialny konflikt z córką, Aleksandrą Kisio, polską aktorką serialową. To wydarzenie spowodowało u mamy Kisio pragnienie zaistnienia w show biznesie. W tym celu przeniosła się do Warszawy i zaczęła pojawiać się na wydarzeniach publicznych. Jej droga do celebryckiego świata nie była jednak łatwa, ponieważ wielokrotnie odmawiano jej wstępu na imprezy branżowe. Takie sytuacje nie zniechęcały jednak Izabeli, która z całych sił próbowała i nadal próbuje kierować na siebie zainteresowanie mediów. Kobieta stara się być na bieżąco ze światem show-biznesu, a w poszukiwaniu szansy na sukces nie przepuszcza żadnej okazji. Powszechnie znane są też jej metody na wyłudzanie zaproszeń na wydarzenia i imprezy.

Zaczęła aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych, zapełniając swoje konta setkami selfie i zdjęć (często półnagich). Celebrytka publikuje także kontrowersyjne posty pełne błędów i wulgaryzmów. By o niej nie zapomniano, Izabela od czasu do czasu wypowiada się na tematy związane ze swoją znaną córką, twierdząc również, że to właśnie ona wylansowała córkę i zapewniła jej największe role. Obecnie mama Kisio jest jedną z najpopularniejszych osobowości internetowych.

Izabela zawsze chętnie pozuje na ściankach. Próbowała swoich sił także jako aktorka drugoplanowa, piosenkarka i blogerka modowa. Izabela Kisio-Skorupa nie ma na koncie żadnych znaczących sukcesów artystycznych, udało jej się jednak zagrać epizodyczne role w serialach takich jak Ukryta prawda, Niania, Prawo Agaty czy Sędzia Anna Maria Wesołowska. W 2015 roku wystąpiła natomiast w amatorskim programie Modowy Rentgen, w którym pełniła rolę prowadzącej i oceniała stylizacje gwiazd.

Życie prywatne

Izabela Kisio-Skorupa jest rozwódką, a ojcem Aleksandry jest Marek Kisio. Obecnie celebrytka nie utrzymuje kontaktu ze swoją jedyną córką.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 3

Komentarze

  1. Jest służbą zdrowia, biznes woman, pracowała w filmie motoryzacyjnej, spełniona aktorsko i muzycznie, zwiedziła całą Europę, wykształciła Ole kisio

Podobne biografie i życiorysy

Źródła