1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Big Boy życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Big Boy'a

Big Boy, a właściwie Mateusz Borkowski, jest polskim celebrytą i instagramerem. Urodził się w Kielcach.

Popularność

Big Boy zyskał popularność dzięki występowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Uczestnicy produkcji we własnych domach oglądają programy nadawane w telewizji i komentują na głos to, co widzą. Szybko okazało się, że program jest hitem stacji TTV, a jego bohaterowie stali się celebrytami. Jednym z najdłużej występujących uczestników show jest właśnie Big Boy. Mateusz wraz z dwoma kolegami, Damianem Naganą i Markiem Morusem, są obecni na ekranie od samego początku emisji programu. Chłopaki z Kielc są jednymi z najbardziej lubianych postaci, a ich dowcipne i często kąśliwe komentarze wywołują uśmiech na twarzy niejednego widza. Popularność, jaką wywołał program odbija się także w liczbie obserwujących instagramowy profil Big Boya, ponieważ obecnie jest to prawie 197 tysięcy użytkowników.

Metamorfoza

Pseudonim Mateusza nie jest przypadkowy, ponieważ przez wiele lat zmagał się z poważną nadwagą. Widzowie poznali go bowiem, gdy ważył 230 kilogramów. Jednak w pewnym momencie celebryta postanowił zawalczyć o swoje zdrowie i sylwetkę. Wtedy okazało się, że dieta i ćwiczenia to za mało. Dlatego musiał przejść operację zmniejszenia żołądka. W rezultacie Mateuszowi udało się schudnąć aż 160 kilogramów. Metamorfoza jest ogromna. Obecnie Borkowski przy wzroście 196 cm waży około 90 kilogramów. Przez cały okres walki o zdrowie celebrytę wspierali fani, którzy są pod wielkim podziwem drogi, jaką przeszedł.

Życie prywatne

Mimo dużej aktywności w mediach społecznościowych, niewiele wiadomo o życiu osobistym Big Boy'a. Przyznał jednak, że po przejściu metamorfozy zaczął przyciągać uwagę płci pięknej. Nie wiadomo jednak, czy któraś z pań na stałe zagościła w sercu celebryty. Oficjalne informacje są takie, że Mateusz jest obecnie singlem i wciąż czeka na swoją wybrankę.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 10 = 11

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła